Vondráčková nedostane při rozvodu ani jediný cent: Lucie přijde o miliony eur kvůli jedinému detailu!


Je to už několik let, co proběhla ohromná svatba zpěvačky lucie vondráčkové a Tomáše Plekance. Žít odešli do Kanady. Nyní je na scéně rozvod!

V Kanadě spolu s ním vychovávala dva syny Matyáše (6) a Adama (3), se kterými nyní žije v Montrealu.

Poté, co hvězdný hokejista opustil kvůli práci svou rodinu a odešel žít do Toronta, přišel další velký šok v této rodině.

„Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné dohodě jsme došli k závěru, že v našem vztahu už dál nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama, “ oznámil před několika dny Tomáš Plekanec na sociální síti Facebook.

Tato slova hokejisty okamžitě vyvolaly velké debaty a vášně, co se mezi touto dvojicí vlastně stalo, protože pro mnohé fanoušky představovali prototyp zcela dokonalého páru.

Po sedmiletém, šťastném manželství tak přichází velmi krutý rozchod, který má pro celou rodinu Plekanovcovu trpkou příchuť.

Mnozí předpokládali, že Lucia se při rozvodu s hokejistou pekelně obohatí, opak je ale pravdou!

Zpěvačka si měla totiž před uzavřením manželství vyžádat předmanželskou smlouvu, ve které bylo uvedeno, že v případě odloučení se majetku své polovičky vůbec nijak nedotkne.

Jak to tedy dopadne najdete na další straně