Vlastního brášku porodila dvanáctiletá holčička. Fotka, která otřásla celým světem!


12ti letá holčička se jmenuje Jace a strašně si přála být u narození svého mladšího brášky. Rodiče ji toto přání doopravdy splnili. Ukážeme vám fotografie přímo ze sálu!

Jace Dellapena prosila své rodiče, zda by mohla vidět na vlastní oči, jak přijde na svět její malý bratříček.

Rodiče nakonec dospěli k názoru, že jejich dcera už je dost velká na to, aby byla u porodu a všechno mohla klidně vidět.

Dohodli se, že bude stát u matčina lůžka. „Jenže tam nebylo vidět, co se tam dole děje. Začala jsem plakat, protože jsem se bála, že z toho místa nic neuvidím, jak ve skutečnosti přijde na svět můj bráška,“ řekla dívka v rozhovoru NBC News, když chovala malého bratříčka ve svých rukou.

Její maminka poté dodala, že porodník doktor Wolf v té chvíli řekl: „A proč by si nemohla jít přímo sem a porodit dítě se mnou?“ Holčička váhala, ale pak si oblékla latexové rukavice a opravdu pomohla na svět svému bratrovi Caysonovi.

„Byla jsem hodně nervózní. Bála jsem se, že todle nezvládnu. Ale byl to nakonec ten nejkrásnější okamžik mého života,“ popsala Jace. „Říkala jsem si, ty jo, je to jako když jsem se hrála na doktora. Ale tohle bylo skutečné. Tak úžasně skutečné,“ dodala dívka.

Otec Zack zaznamenal celý okamžik na několika fotografiích. Doktor Wolf celou dobu vedl Jaceeiny ruky včetně přestřižení pupeční šňůry.

Fotky zveřejnil na sociálních sítích, kde je vidět šťastný výraz jeho milované dcery. Ten pohled je k nezaplacení. „Když vidím ty emoce v její tváři, ženou se mi do očí slzy. Je to pro mě opravdu úžasná chvíle,“ řekla maminka.

 

Fotografie najdete na další straně1
2
3
4