Víte proč je Soda bikarbona noční můra farmaceutického průmyslu? Zde jsou důvody


Pro většinu lidí je nepochopitelné, že látka tak běžná jako soda bikarbonová dokáže být přínosnější než drahé farmaceutické výrobky. Je nespočet důkazů, že soda bikarbonová je schopna vyléčit mnoho onemocnění, dokonce i rakovinu a cukrovku. Její používání v praxi bylo navrženo i lékařem.

Onkologové jí používají už roky. Chemoterapie a ozařování zatěžují organismus natolik že ohrozí i fungování životně důležitých orgánů jako játra nebo ledviny. Aby se tomu předešlo, pacientům se doporučuje soda bikarbonová.

 

 

Mnoho lidí po celém světě si do vody přidává tuto látku s cílem léčit metabolickou acidózu. Je známe, že soda bikarbónová zachránila už mnoho lidí. Kombinace sody bikarbonové s jinými přírodními látkami jako jód nebo chlodrid horečnatý vytvářejí směs, která je v medicíně hotovým pokladem.

Hlavním problémem lidské fiziologie je nedostatek bikarbonu. To má za následek pokles hodnoty PH v krvi. Enzymy jsou neodmyslitelnou částí biochemických procesů a jsou extrémně citlivé na změny hladiny pH. Nejlíp fungují v prostředí, které není kyselé. Fakt že buňky pracují líp v prostředí, které je mírně zásadité jen potvrzuje účinnost sody bikarbonové.

Opravdu důležitou úlohu v udržování přijatelné hladiny pH v krvi sehrává správná strava. Bohužel současné stravovací návyky lidstva způsobují pokles hladiny pH a tedy i existenci kyselého prostředí.
Činnost buněk a jejich primární funkce je ochromená změnou hodnoty pH. Když je prostředí kyselé funkčnost buněk se zhorší a to vede k vážným zdravotním potížím jako je například rakovina, osteoporóza, cukrovka, gastritída nebo infarkt.
Užívání sody působí preventivně před vznikem různých chorob.
Nezáleží na tom jakou diagnózou trpíte užívání sody a chloridu horečnatého představuje bezpečnou a účinnou léčbu. Zbavuje tkáně, buňky a orgány toxinu a škodlivých kyselin. I proto je soda bikarbonová úžasným přírodním zázrakem a noční můrou farmaceutického průmyslu.