Víte, jak s námi komunikují andělé? Toto je jejich 5 signálů z astrálního světa!


Věříte na anděly? Pak vás rozhodně bude zajímat, jak jim porozumět a rozlišovat jejich znamení z astrálního světa. Andělé s námi komunikují prostřednictvím různých signálů, kterými reagují na naše životní situace. Nebojte se tedy na ně obrátit, pokud se cítíte mizerně, stojí při vás kdykoliv. Andělské znamení nemusí být vždy výrazné a do očí bijící, to však rozhodně neznamená, že neexistují.

Andělé k nám vysílají signály z nějakého důvodu a ani jejich podoba není náhodná. Mějte tedy otevřenou mysl, jedině tak odkaz z astrálního světa pochopíte. Pojďme si ujasnit, kdo andělé vůbec jsou a jak je tedy správně vnímat. Jde o světelné bytosti, které touží po tom pomáhat lidem, a to s každou jejich životní situací.

Nemusíte se tedy bát, že se stanete v očích andělů špatným člověkem. Navíc jsou andělské bytosti obdařené svobodnou vůlí, nesmrtelností a božskou inteligencí. Vzhledem k tomu, že andělé vnímají naše přání a modlitby, Sesílají nám na zem odpovědi prostřednictvím jejich znamení. Dávejte tedy pozor, jaké věci často slyšíte nebo vidíte.

astralnisvet

 

Toto jsou nejčastěji znamení, která nám andělé dávají.
1. Peříčka
2. Bílé chmýří
3. Mince
4. Náhlé změny teplot
5. Duha

Pokud jste se tedy úspěšně napojili na anděla, který se rozhodl přijmout vaše modlitby, je velmi pravděpodobné, že jedno z těchto 5 znamení zaměstná dost často vaši pozornost. Tím vám dá anděl najevo, že o vás ví!