Úvod DOMÁCNOST Víte, co se stane, když smícháte vodu, ocet a hrubou sůl, a...

Víte, co se stane, když smícháte vodu, ocet a hrubou sůl, a směs umístíte do rohu Vašeho domu? Stane se něco neuvěřitelného!


Nezáleží na tom, jakou metodu, nebo metody jste vybrali k vyčistění negativních nebo narušujících energií, vždy postupujte jasně a bez rozptýlení. Vypněte stereo a TV a vždy mějte na paměti, že je třeba čistit v klidné atmosféře. Vaším záměrem je vyčistit narušující nebo záporné energie. Při čištění je nejlepší si vizualizovat, jak tyto energie mizí. Důvodem, proč byste měli být konkrétní, je, že chcete, aby dobrá energie zůstala nenarušená.

Každý domov a pracovní prostor by měly být pravidelně čištěn od negativních energií. Není možné říci jak přesně, to vždy závisí na Vaší situaci.

Zde je průvodce pro čištění negativních energií!

  • Když se stěhujete do nové rezidence, vyčistěte prostory pečlivě. Je třeba odstranit všechny možné negativní a narušující emoce předchozích obyvatel.
  • Vyčistěte si novou kancelář ze stejného důvodu.
  • Po nemoci člena domácnosti by měla být negativní energie také vyčištěna.
  • Všechny předměty, které jsou starožitnostmi, dříve používanými (zejména šperky), umělecká díla, řemesla a vše ručně vyrobené, by mělo být individuálně vyčištěno od negativních energií.

Jak jsme říkali, negativní nebo škodlivá energie proniká do Vašich prostorů po celou dobu. Ať už je důvod, proč se k Vám negativní energie dostává, jakýkoli, pravidelné odstraňování negativní energie z Vašeho domu Vám pomůže obnovit rovnováhu a harmonii.

Pokud netušíte, jak jednoduše odstranit negativní energii z Vašeho domova, zkuste tento jednoduchý čistící rituál, díky jemuž docílíte volného toku pozitivní energie v prostředí Vašeho domova. Ano, mnoho odborníků z celého světa si myslí, že je to nejúčinnější způsob, jak odstranit negativní energii z Vašeho domova! Musíte jen dodržet pár jednoduchých kroků!

  1. Nejprve si vyberte sklenici, či nějaký průsvitný pohár, do kterého smíchejte vodu, ocet a hrubou sůl!
  2. Sklenici (pohár) následndě umístěte do rohů Vašeho domu!


Budete ohromeni výsledky! Tento jednoduchý trik Vám pomůže odstranit negativní energii z Vašeho domova, díky čemuž se budete cítit úžasně!
loading...

Kam dál?