Úvod ZDRAVÍ Tělo Víte co je příčinou nepříjemného zápachu z úst , o kterém nikdo...

Víte co je příčinou nepříjemného zápachu z úst , o kterém nikdo neví ? Takto se ho zbavíte i vy


Ani zubaři si nejsou jisti, zda právě to může být důvod. Mate špatný dech bez ohledu na to, kolik osvěžovačů dechu použijete?

Někteří lidé nemohou najít způsob, jak se tohoto nepříjemného zápachu zbavit. Častým důvodem jsou totiž kameny na mandlích.

Tyto malé tečky, kterých si můžete všimnout na mandlích vám mohou opravdu znepříjemnit dech. Tyto kameny uvolňují zápach, který má ošklivě zapáchá.
Mandlové kameny jsou ve skutečnosti něco jako sloučeniny hlenu , bakterií a kalcifikované potraviny , které se shromažďují v zadní části krku.

 

 

Při ztvrdnutí můžete mít problém nejen se zápachem z úst, ale také s bolestmi při polykání jídla. Tyto kameny se někdy uvolní i samy, ale často musí být odstraňovány chirurgicky. Existuje ještě jedno řešení tohoto problému ale podívejte se na to pouze za předpokladu, že mate opravdu silný žaludek. Kameny ale nemohou být velmi velké a trvale upevněné v mandlových jamkách. Jejich uvolnění můžete docílit doma i vy, jen na to potřebujete trochu cviku. Prohlédněte si toto video, abyste věděli. jak na to.
loading...

Kam dál?