Videonávod: Obyčejnou starou ponožku naplnila rýží a vyrobila tu nejkrásnější velikonoční dekoraci, kterou budete chtít na svůj stůl také


Velikonoce jsou každoroční zdrojem nových nápadů pro šikovné ručičky. Pokud jste ještě nikdy nezkusili vyrobit vlastního velikonočního zajíčka, nyní je ten správný čas.

S tímto jednoduchým videonávodem to bude hračka i pro vaše děti.

Potěšte své dětské já a pusťte se do jednoduché výroby krásného mini zajíčka. Plyšák, jehož vašemu hubeňourovi vyrobíte vlastníma rukama, bude tisíckrát oblíbenější než ten, kterého dostane z obchodu. Kromě toho si utěšeni zajíčky můžete doplnit velikonoční výzdobu a vnést do vašeho domova kousek lehkosti a jarní svěžesti.

ponozka kralik1

 

 

Co budete potřebovat?

nůžky

ponožku

rýži

motouz

mašli

fix

lepicí pásku

Náš tip: Na výrobu velikonočního zajíčka použijte raději menší ponožku s užší gumičkou. Dejte si pozor při množství rýže. Raději je nasypte méně a rukama si zkuste v oblasti paty vytvořit hlavičku. Pokud bude proporčně sedět k zbytku látky, která bude tvořit bříško, pak už nedosýpavejte. Pokud se vám bude zdát hlava z paty malá, dosypte rýže více. Rovněž nezapomeňte vytvarovat ocásek ještě dříve, než ponožku převážete. Provedete ho i tak, ale více se s ním naděláte.