Úvod ZDRAVÍ Rady Vezměte si lžičku a za 60 sekund zjistíte, zda jste nemocný!

Vezměte si lžičku a za 60 sekund zjistíte, zda jste nemocný!


Následujícím způsobem si můžete zkontrolovat, jak jste dobře na tom s dýchacími cestami, střevním traktem, metabolismem, hormony, ledvinami a zuby.

Je to možná takový trochu nechutný experiment, ale možná vás včas bude varovat, že svou životosprávu potřebujete změnit. Vezměte si lžičku a projeďte sní po povrchu jazyka. Snažte se odstranit plak v blízkosti vašeho hrdla. Pak lžičku zabalte do igelitového sáčku a dejte pod silné světlo. Silné světlo žárovky urychluje růst bakterií, takže čím silnější žárovka, tím je výsledek viditelnější. Nechte 60 sekund.


lzicka

U zdravých lidí, bude lžička čistá. Nicméně, pokud je příliš mnoho podivných barev a vůní, může to být příznak problému s vašimi plícemi, dýchacími cestami, játry, ledvinami, střevy nebo hormony. Pokud na lžičce ucítíte nepříjemnou vůni, máte problém. Lidi si toho často nejsou vědomi. Pokud máte acetonový dech, může to znamenat nepříjemnou ketoacidózu, nebo metabolickou poruchu, co způsobuje cukrovku. Pokud máte zápach po čpavku – je pravděpodobné, že si to odnesli ledviny. Nedělejte paniku! S nepříjemných dechem může být často doprovázeno onemocnění mandlí, dásní, nebo zubním kazem.
loading...

Kam dál?