VELKÝ TEST: Vyberte si jeden strom a zjistěte, jaké změny se ve vašem životě stanou v roce 2018


Strom č. 1

S největší pravděpodobností patříte k lidem, kterých je vždy všude plno. Život je pro vás knoflíčky, rádi se bavíte a jste samy překvapení. V novém roce lze čekat příjemné a pestré události. Budete se vyžívat v nových dojmech a nebudete se v ničem omezovat. Přijdou nové výzvy, které zvládnete – jak jinak – celkem hravě.

Strom č. 2

Vašim druhým já je nezávislost. Neznáte omezení a nemůžete, pokud vám někdo něco diktuje. Pravděpodobně máte sklon k tvůrčí činnosti, jste kreativní člověk a přesně toto ovlivní i váš další rok. Vaše mysl je nastavena na rozvíjení fantazie, co se vám bude dařit a budete sklízet úspěchy ve všech koutech.

Strom č. 3

Jste citlivá osoba a často se zabýváte tím, co si o vás myslí druzí. V příštím roce pravděpodobně potkáte někoho, kdo vám pomůže najít harmonii nejen v životě, ale i ve vztazích. Jste sice soběstačný člověk a nuda není váš každodenní společník, ale měli byste se na svět dívat ještě jasněji a uvidíte, že se věci změní.


Strom č. 4

Praktická a vyvážená – to je jasná charakteristika vaší povahy. Není vám cizí připravovat rodinný krb a udržovat v něm teplo. V příštím roce se vám vaši blízcí za vaši dlouholetou aktivitu pěkně odvděčí. I když máte pocit, že aktuálně není ve vztazích vše v pořádku, vězte, že nový rok přinese i požadované změny.

Strom č. 5

Jste zřejmě dost sebejistý člověk, což se projevuje i v každodenním životě. Máte věci pod kontrolou, nesnášíte improvizaci a nespoléhat se na štěstí, ale na vlastní schopnosti. Nebuďte na sebe a na život takový tvrdý. V příštím roce by se vám to mohlo vymstít. Vytrvalost je fajn, ale jen dosud, dokud neohrožuje vaše okolí. Tolerance je to, co vám chybí a v příštím roce byste ji měli nabýt.

Strom č. 6

Pokud patříte k těm mírumilovným a rozumným osobnostem, pak bude nový rok pro vás rokem nových přátelství, změn a převratů. Neohlížejte se zpět a soustřeďte se na to, co je přímo před vámi. Z minulosti nemusíte žít, pravděpodobně vám nic nedá. Nový rok vám nabídne mnoho výzev a je jen na vás, jaký prostor budete věnovat jejich plnění.


Strom č. 7

Analytik. Takto jednoduše lze vás charakterizovat. Jste člověk, na kterého se lze snadno spolehnout, proto buďte nadále vnímavý vůči své empatii a sledujte, co vám namlouvá intuice. V novém roce se vám tak může podařit udělat hodně převratného a možná potkáte člověka, který bude natolik sofistikovaný, že vás bude dokonale doplňovat.

Strom č. 8

Jste zřejmě nepoučitelný snílek a romantická duše. Nedíváte se na život velmi racionálně a vše řešíte velmi emočně. To je fajn, ale trochu té přehlednosti byste si měli přece jen osvojit. Vaše pocity vám budou i v novém roce namlouvat různé věci a ne vždy to bude pravda. Musíte se naučit, že pocity jsou v různých situacích odrazem našich vlastních přání.

Strom č. 9

Pokud jste extrovertní typ a rádi riskujete, poznáváte a létáte ve snech, pak byste měli zpomalit, protože nový rok vám přinese novou zodpovědnost. A bude pro vás možná těžké ji udržet v správných měřítkách. Najděte si čas na sebe a poznávejte se. Ne vždy vše vychází podle našich představ.1
2