Věděli jste, že to jak držíte váš mobilní telefon, řekne o vás hodně moc? Bod číslo 4 a 3 patří mezi nejvíce zajímavé


Telefony se staly nedílnou součástí našeho života. Vztahy, přátelství, práce – vše se nachází v tomto malém zařízení. Zamyslete se na chvíli, kolikrát denně ho držíte ve svých rukou? Nedávné výzkumy zjistily, že držení telefonu hraje důležitou roli v životě každého z nás.

Absolvujte následující test osobnosti, který vám prozradí i to, o čem jste dosud nevěděli! Existují 4 základní způsoby držení telefonu a jak se ukázalo, každý z nich odpovídá určitému typu identity člověka. Kam patříte vy?

Telefon držíte v jedné ruce a píšete pomocí palce

Skutečnost, že držíte telefon jednou rukou, indikuje vaši schopnost dělat několik věcí najednou. Disciplína je vaše prostřední jméno. Dokonale se víte poprat s každodenními úkoly. Jste organizovaný a vždy rozeznáte, co je dobré a co je špatné.

Jste otevřený člověk a nemáte problém, pokud jste v centru pozornosti. Nebrání se ani tomu, pokud máte mluvit o sobě, děláte to rádi. Nicméně, poslech jiných lidí vám velmi nejde. Lidé se kvůli tomu na vás často urazí, přestože to neděláte účelově.

Ceníte si skutečnou lásku a dokážete ji odlišit od té předstírané. Vaše polovička musí být šťastná, protože jste pro ni připraveni udělat cokoli a ještě více.

Držíte telefon oběma rukama a ovládáte ho palcem


To znamená, že jste velmi uzavřený člověk. Nikdy o nic nežádáte, přesto potřebujete pozornost, péči a ochranu. Vaše pocity skrýváte za sedmi zámky.


Také máte problém ukazovat své pocity vaší půlce, která se tím pádem cítí nepotřebná a nemilovaná. Snažte se obměknout a buďte otevřenější k vašim blízkými – díky tomu najdete vzájemné porozumění.

DALŠÍ ODPOVĚDI NA DALŠÍ STRÁNCE ➔1
2