Věci, které ve vztahu očekává naprosto každý muž. A to bez jakékoliv výjimky!


Muži často mají problém mluvit o svých vztazích a to i tom, co od těchto vztahů očekávají. Možná je to právě proto, že své city neumí pojmenovat. Často díky tomu dochází ke zbytečným hádkám a nedorozuměním. Ukážeme vám seznam věcí, které očekává každý muž, jen to neumí říct nahlas.

Fyzický kontakt

Fyzický kontakt je pro muže stejně důležitý jako sex samotný. Letmé polibky, pohlazení, chytnutí za ruku, někdy řeknou více než jakákoli slova.

 

Sexuální souhra

Ať se vám to líbí nebo ne, sex je pro muže jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu. Nejde však o to jak často máte sex, ale jak jste v něm sehraný.

Pochvaly

Mužské ego je zkrátka mužské ego, které nepotřebuje nic jiného než chválit a chválit. A to nejen tím, že ho pochlubíte za dobře odvedenou práci, ale samozřejmě i tím, že mu pochlubíte co má na sobě, nebo jak se k vám krásně chová. Muž se díky tomu bude cítit výjimečně a milování!

Emocionální intimita

Muži jsou od mala vychováváni tak, že nesmí na povrch ukázat jakoukoli slabost nebo selhání. Jenže i oni mají někdy dny kdy si musí s někým o svých problémech s někým promluvit, právě vy jste tu pro něj, abyste ho vyslechli.

 

Po čem muž touží najdete na další straně