Ve střevech máte kilogramy odpadů a toxinů. Tato očistná kůra vám pomůže se těchto nečistot zbavit.


Měli byte vědět, že čištění střev je nezbytným předpokladem zachování vašeho zdraví, protože 80% imunitního systému závisí právě na správném zážívání.

Po požotí jídla dochází k jeho natrávení, tj. k rozkladu v žaludku, a natrávené jídlo dále prochází trávicím našim žaludkem. Stěna tenkého střeva absorbuje veškré živiny a nestrávené odpadní látky putují dál do tlustého střeva a konečníku.

Tento proces bohužel neprobíhá vždy uplně lehce, takže dochází ke zpomalování průchodu stolice tlustým střevem nebo ke kumulaci odpadních látek, které dále škodí zdraví.

Jakkolic obsurdně to můžete pochopit, vaše střva mohou určité době v závislosti na tělesné hostnosti a dietě obsahovat až 2,5 kg toxinů a odpadních látek. To se týká zejména amerického stylu stravování, které obsahuje velké množství vysoce zpracovaných.

 

 
Při těchto požití takového jídla se stolice zpomalí a vysuší a její vyloučení z těla se ještě více komplikuje. Zpomalená stolice navíc blokuje vyloučení nových odpadních látek, které tělo potřebuje vyloučit.

Při těchto potížích hrozí riziko vzniku cukrovky, narušení našeho metabolismu, rozvinutí chorob jater a ledvin a rakoviny.

Chcete-li tomuto ošklivému stavu zabránit, můžete vyzkoušet nezpočet postupů pro vyčištění střev, např. aplikaci klystýrů a podobných metod, užívání přírodních potravinových doplňků a projímadel nebo dokonce hydroterapii nebo výplachy tlustého střeva. My vám však doporučujeme použít přírodní a bezpečný způsob, jak se zbavit nánosů toxinů v tlustém střevě.

Během očistné kpry doporučujeme pravidelně užívat mleté lněné semínko čímž podpoříte odchod odpadních látek z těla. Konkrétně byste měli užívat 1-3 polévkové lžíce lněného semínka denně po dobu 20 po sobě následujících dní. Tímto způsobem podpoříte funkci střev a obnovíte rovnováhu své střevní mikroflóry.

Lněné semínko užívejte tímto způsobem.

Rozdělte si očistnou kůru do tří po sobě jednoduchých týdnů:

První týden

Každé ráno vypijte 100 ml, do něhož jste zamíchali 1 polévkovou lžíci mletých lněných semínek.

Druhý týden

Každý den vypijte 100 ml kefíru, do něhož jete zamíchali 2 polévkové lžíce mletých lněných semínek.

Třetí týden

Každý den vypijte 100 ml kefíru, do něhož jste zamíchali 3 polévkové lžíci mletých lněných semínek. Zároveň doporučujeme pít alespoň 2 litry vody denně. Tuto očistnou kúru doporučujeme provádět jednou ročně.

Extra tip: Směs kefíru se lněným semínkem by měla být vždy čerstvá, proto si ji nikdy nepřipravujte dopředu.