Ve spánku ji její manžel vyfotil a fotku dal na profil. Když uviděl reakce, zůstal v šoku!


Tento článek je o velmi šťastném manželství Alory a Davida. Mají doma 5 milovaných dětí a už jen to vypovídá o jejich lásce. Manželství bylo dokonalé, dokud David nezaslechl rozhovor Alory s kamarádkou.

Alora se se svou kamarádkou bavila o svých dětech, ovšem to, co David zaslechl, ho překvapilo natolik, že svůj zážitek musel sdílet společně s fotografií své spící ženy na svém facebookovém profilu.

„Slyšel jsem, jak se osoba na druhé straně telefonu ptá mé ženy:“ A nevadí to tvému ​​manželovi? Ten můj by mi to nikdy nedovolil. „

V té chvíli mě tato otázka zaskočila tak moc, že jsem nad ní musel přemýšlet ještě několik dní. Tak jsem se rozhodl být mužem a říct věci prostě narovinu. Nemohl bych nenávidět nic z toho, co dělá mou manželku matkou. Nikdy jsem ani neprotestoval, protože jsem věděl, že to všechno dělá jen pro dobro našich dětí.

Ano, občas spím skrčený na kraji postele, ale víte co? Toto mi za to stojí!

Miluji pohled na svou krásnou ženu, jak blízko u sebe drží naše nádherné děti, a já vím, že jim tímto způsobem dává pocit bezpečí, lásky a domov. Moje manželka může být na mateřské dovolené jen vcelku krátký čas, pak se musí vrátit zpět do práce a tím pádem jsou naše děti dost samostatné.

Tímto jí prodloužíte ten čas, který kvůli práci ztrácí. Dovolte vašim dětem spát v manželské posteli, protože za chvíli přijde čas, kdy po jejich objetí budete toužit, ale ony se budou zajímat o úplně jiné věci.

 

Pokračování na další straně