Úvod ZE ŽIVOTA Testy Váše výška o vás napoví více než si myslíte. Připraveni na výsledek?...

Váše výška o vás napoví více než si myslíte. Připraveni na výsledek? TentoTEST je neuvěřitelně přesný


O člověku mnoho dokáže říct to, jak vypadá. Barva očí, typ obličeje, nehty či vlasy vašeho partnera nebo partnerky. To jsou hlavní charakteristiky a signály, které určují možnosti dalšího kontaktu.

Nabízíme ještě jedno často přehlédnutelné, ale důležité kritérium – výška člověka.

Podívejte se na tu svou a přečtěte si, co to o vás prozradí!

Méně než 140 cm

vyska3

 

 

Vždy se snažíte být lepší, protože jste ambiciózní a náročný. Vaše okolí ví, že to s vámi není vůbec snadné, ale ve skutečnosti to o sobě víte i vy. Jste pracovitý a věříte, že dokážete udělat svět krásnějším. Stává se vám často, že lidé nerozumějí vašemu úsilí a proto ani neumí ocenit to, co děláte. I po zradě dokážete člověku odpustit a nezřeknout se lásky.

140-150 cm

Óâåëè÷åíèå ðîñòà - äëÿ òåõ, êòî õî÷åò ïîäðàñòè (increase in growth) - http://www.doctorate.ru/diet-grow-up/
Óâåëè÷åíèå ðîñòà – äëÿ òåõ, êòî õî÷åò ïîäðàñòè (increase in growth) – http://www.doctorate.ru/diet-grow-up/

 

 

 
Chcete snít a hlavně tehdy, když se vaše sny plní i ve skutečnosti. Jste introvert a hlučná společnost vás velmi nezajímá. Ke všemu přistupujete vážné a problémy řešíte z morálního hlediska.

150 – 160 cm

Man getting measured by a tailor on a white background.
Man getting measured by a tailor on a white background.

 

 
Nechcete se na nikoho podobat, co jiní lidé mohou chápat jako nějakou výstřednost. Samozřejmě, že vás to dokáže ranit, proto potřebujete mít svůj osobní prostor a nesnášíte, pokud někdo narušuje jeho hranice. Nicméně, jste kreativní a vždy se snažíte rozvíjet vaše dovednosti. Vyznáte se dobře v lidech a znáte všechny jejich vlastnosti.

160-170 cm

vyska7

 

 

Lidé s touto výškou jsou vůdci a nebojí se převzít za věci odpovědnost. Vzbuzujete v lidech důvěru a proto je to k vám táhne. Obdivují váš důvtip, hovornost a upřímnost. Vy jste ti, kteří dokáží kolem sebe shromáždit masy lidí. Skutečně věříte, že na světě existují čestní lidé a možná právě to je vaší slabou stránkou.

170-180 cm

vyska5

 

 
Řídíte se principem „udělej si sám“ a to vás definuje jako člověka, který je sebevědomý a má řadu dominancí. Zvykli jste si spoléhat se jen na sebe, víte, co potřebujete a věnujete na to všechen svůj čas. Žádné potíže vás nevyděsí. Od lidí očekáváte upřímnost, (protože i vy jste takový) a nebojíte se pravdy. Lež vás umí znechutit, ale tu menší vnímáte jako hru.

180-190 cm

vyska8

 

 

 
Váš hlavní cíl je udělat šťastné vaše blízké a to může znamenat jen jednu věc – jste citlivý a laskavý člověk. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí dobře, protože jste obdařen jistou aurou. Nicméně, i vy sami potřebujete cítit teplo domova a péči. Bohužel, v lásce nemáte hodně štěstí. V čem je tedy chyba?

190 a více

Jste typ člověka, na kterého se dá spolehnout. Odolnost vůči stresu a klid vás dokonale charakterizují. Rádi překonáváte překážky, řešíte problémy a maličkosti vám nevědí znepříjemnit život. Umíte si najít rovnováhu mezi prací a volným časem, jen si to musíte rozplánovat.

Tak co, našli jste se zde i vy?
loading...

Kam dál?