Vaše rty o vás prozradí opravdu hodně. Udělejte si tento test a zjistěte, co o sobě ještě nevíte


Myslíte si, že se o člověku dozvíte hodně, když s ním budete mluvit? Nemáte pravdu. I když budete mlčet, vaše rty prozradí o vás víc, než si myslíte.

Stačí porovnat tvar rtů podle následujících obrázků a najít požadovaný tvar.

Široké plné rty

rty test1

 

 
Majitelka těchto rtů je velmi neuvážený člověk. Je riskantní a energická, nebojí se vzít iniciativu do vlastních rukou a myslí si, že je strůjcem vlastního štěstí. Pokud se jí něco zalíbí, musí to mít hned, a to okamžitě.

Od mužů taková dáma čeká rozhodnost. Muž jejího života by měl být vynikající milenec a být schopen dělat rozhodnutí. Maminčin mazánek a hlupáčku si při ní místo nenajdou.

Nevelké plné rty

rty test2

 

 
Je to velmi romantický člověk. Její život se řídí emocemi, ale ne hlavou. Její existence se skládá ze vzestupů a pádů, jinak to nefunguje. Tato slečna se umí ideálně vyplakat a proto ji milují zástupy.

Obraz ideálního muže pro tuto ženu – mix toho, co čteme v romantických románech, takže najít vhodného partnera je velmi, ale velmi těžká práce.

Vrchní ret je větší než spodní

rty test3

 

 
Majitelka těchto rtů je rozený vůdce. K práci přistupuje zodpovědně a snaží se vše dovést do konce. Jejím krédem je: „Všechno, nebo nic.“ Velmi ráda všechno řídí a v tomto se cítí jako ryba ve vodě.

Muž jejích snů by měl být stejně ambiciózní a zaměřený na dobývání těch nejvyšších výšin. Jinak konkurovat s touto ženou je nemožné.

Spodní ret je větší než vrchní

rty test4

 

 
Tajemná neznámá – to je to, co vystihuje nositelky těchto rtů. Vyčnívá z davu. Muži se jí házejí pod nohy a ženy ji tajně nenávidí. A takový stav ji velmi uspokojuje.

Věří, že s ní může být jen jedinečný muž, se kterým je ochotna strávit několik času. Tato lámačka mužských srdcí nemá nouzi o obdivovatele, ale získat si její srdce mohou jen ti, kteří zpočátku o ni nejeví žádný zájem. Ale to je jen začátek …

Široké tenké rty

rty test5

 

 
Před vámi stojí realistický člověk, který si nestaví vzdušné zámky. Nebere si růžové brýle a aby se do někoho zamilovala, musí to být velmi výjimečný člověk.

Od muže nečeká zvláštní romantické překvapení a vynalézavost. Pro ni je důležitá spolehlivost.

Nevelké tenké rty

rty test6

Je to rozený optimista. Pro ni je příznačný avanturizmus, bez dobrodružství nepřežije ani jeden den. Tato dívka ráda riskuje a je ochotna vzít na sebe více, než je možné. Vše ostatní se jí zdá být nudné a omšelé.

Je to velmi silná žena, proto muži se jí bojí. Při ní může stát jen takový muž, jako je ona sama. Ten, co je pod pantoflem, se při ní dlouho neohřeje.

Tak co, našla jste se v těchto profilech? Nebo jste se podívali na svou přítelkyni? Napište nám své reakce v našich komentářích.