Úvod RADY A TIPY Proč jsou váhy považovány za nejvíce oddané znamení ve zvěrokruhu? Zde je...

Proč jsou váhy považovány za nejvíce oddané znamení ve zvěrokruhu? Zde je odpověď!


Váhy, narozené mezi 23. zářím – 22. října, představují rovnováhu a mír. Lidé narození v tomto znamení rádi pomáhají lidem a jsou vynikající humanisté.

Od života chtějí spravedlnost a klid, a hluboce jim záleží na blízkých přátelích a rodině. Nemají rádi konflikty a udělají vše pro to, aby se jim vyhnuli. Váhy jsou velmi jemní, starostliví, milí lidé, kteří pro blaho své blízké udělají i nemožné.

Často se však stávají oběťmi využívání, kvůli jejich neschopnosti říci „ne“ – snadno je tak v situaci kde se snaží potěšit jiné lidi i přes svým potřebám. Může se stát, že se popálí, protože na první místo dávají všech ostatních, bez ohledu na jejich záměry.

Váhy mají příjemné, bezstarostné charisma, díky které si snadno najdou přátele. Jsou přístupní, vtipní a milující, a i když mnoho přátel nakonec nemají, ti kteří jsou jim drazí mají speciální místo v jejich srdci.


Co se romantiky týče, toto znamení je vynikající partner. Ve skutečnosti, někteří je považují za zcela nejlepší partnery na dlouhodobý vztah, a když je poznáte, tak je zcela jednoduché pochopit proč. Pokud jste někdy uvažovali nad vztahem s Váhami, tak pak čtěte dál, abyste se dozvěděli, proč bojovat o nich, rozhodně stojí za to.

Váhy jsou speciálně loajální

Lidé narození ve znamení Vah nechtějí nic umělé, jde jim o skutečný vztah. Když se už jednou dostanete do vztahu s Váhami, ujistěte se, že máte opravdu záměr zůstat oddaný, protože oni nebudou plýtvat svým časem na nic zbytečného. Zůstanou po vašem boku ať to stojí co to stojí a pro žádný důvod vás nezradí. Nepokukují po jiných potenciálních partnerech, ani se s nikým jiným citově nespojují. Chtějí vás, a pouze vás.

Milují dělat jiným radost

Váhy mají úžasně nesobeckou osobnost a užívají si, když někomu mohou udělat radost. Pokud mohou pomoci byť jen jedné osobě, udělají to a to bez zbytečných otázek. Pro své partnery jdou až do krajností a vždy je dávají na první místo. Pokud vás najednou chytne chuť na domácí večeři, půjdou do obchodu nakoupit potřebné suroviny a vytvoří něco speciálně jen pro vás. Mají obrovské srdce a naplnění nacházejí v tom pokud jste vy šťastný, spokojený a cítíte se milovaný.

libra_the_zodiac_pair_of_scales_fantasy_art-__J

 

Váhy jsou nesmírně milující

Pokud toužíte po partnerovi, který vás bude neustále zahrnovat náklonností, vezme vás na překvapivý výlet do nedalekého města, a non-stop vás bude vychvalovat před rodinou a přáteli, Váhy jsou tou nejlepší volbou. Svou lásku nedrží na uzdě a ani se o to nepokoušejí. Oni nejlépe vědí co to znamená bezpodmínečná, hluboká láska. S Váhami dostanete plný balíček a vše co chtějí na oplátku je milující, podporující a vlídný partner.

Váhy většinou preferují být ve vztahu a svému partnerovi proto dávají 110%. Váhy jednoduše zbožňují milovat, a vždy tu pro vás budou když padnete, aby vám pomohli zase vstát.

Jsou to beznadějní romantici

Jednoduchá večeře a film není něco, co byste od Vah měli očekávat – pro ně je to příliš obyčejné a nudné. Ze svého partnera vytáhnou všechno osobní a rande vám „ušijí“ přesně na míru. Poslouchají všechno co řeknete a věnují pozornost věcem, které máte opravdu rádi. Například, pokud jim řeknete, že máte rádi jízdu na koni, najdou způsob jak vám to zrealizovat. Překvapí vás třemi chody k večeři, když se vracíte po dlouhém dni stráveném v práci jen proto, aby viděli úsměv na vaší tváři. Zahrají vám píseň, napíší báseň, vezmou vás na procházku po noční pláži, poslouchají vaše sny a touhy, a nikdy je neunaví dělat vám radost.

___________

Váhy nemají rádi konflikty

Další z pozitivních vlastností Vah, je jejich schopnost vidět obě strany problému a tím pádem nevyvozovat závěry příliš rychle. Věří ve spravedlnost a mír, a pokud je to jen trochu možné, konfliktu se rozhodne vyhnou. Váhy si s vámi věci vyříkají klidným uctivým způsobem, a pokud se začnete zlobit nebo křičet, odejdou a vyčkají dokud se neuklidníte. Neradi podněcují konflikty, a jsou celkově vyrovnaní. Pokud toužíte po bezstarostném partnerovi, který na vás nezvýší hlas a vždy si najde čas poslechnout vás, tak pak budete ve vašem životě milovat právě Váhy.

free-will-libra-20150914
loading...

Kam dál?