Užíváte na bolest Ibuprofen? Tak byste měli vědět tohle


Ibuprofen je klasický lék proti bolesti a užívá ho velké procento populace. Bolí vás zuby nebo hlava, jistě sáhnete právě po této růžové tabletce nebo raději hned po dvou. Bolest načas zmizí, problém se však nevyléčí a obvykle se vrátí.

Neustálá bolest pak vytváří u člověka frustraci, čímž je pravděpodobné že si opět vezme něco na bolest. Pravidelné užívání však může poškodit vaše zdraví, zejména pak srdeční sval. Delší užívání může podle některých lékařů vést i k úmrtí. (to platí i pro další léky na bolest)

Naštěstí tu pro vás máme řešení, které je mnohem bezpečnější a hlavně přirozené. Účinek bude stejný a vám nebudou hrozit žádné vedlejší účinky.

Místo chemie, příroda

Turmeric roots and powder
Turmeric roots and powder


 

 
Kurkuma se běžně používá jako rostlina s úžasnými léčivými vlastnostmi. Pochází z jižní Asie.

V asijské medicíně je používaná po tisíciletí. Je velmi účinná na bolest. Kurkuma se dá sehnat v prášku v potravinářských obchodech. Obsahuje velké množství polyfenolů a má více než 600 zdravotních výhod.

Přinášíme vám zcela přírodní a levný způsob, jak zatočit s vašim bolestivým problémem:

Smíchejte lžíci kurkumy v prášku se šťávou z jednoho citronu a lžíci medu. Dobře promíchejte a přidejte lžičku této směsi do šálku teplého čaje.

Vypijte tento lék třikrát denně a od bolesti budete osvobozeni velmi brzy.

ibuprofen2