Úžasný nápoj, který tě zbaví nadbytečných kil za krátkou dobu


Mnohé nealkoholické nápoje obsahují sladidla a příchuť, čímž se stávají jakýmsi výkrmem. Tyto nápoje vás nezasytí a jsou v úzkém propojení s přibíráním na váze. Studie týkající se dětí dokonce zjistili, že každodenní dávka cukru ze slazených nápojů zvyšuje riziko obezity až v 60%.

Konzumace těchto nápojů drasticky zvyšuje hromadění tuku v břiše, zejména viscerálního nebezpečného tuku, který vede k metabolickým onemocněním.

Výběr zdravé alternativy nápojů je nejen prospěšné pro vaše celkové zdraví, ale přispívá k štíhlejší postavě, spalování více kalorií, zlepšení imunity, snižování závislosti na cukru a pomohou vám zhubnout rychle přirozenou cestou, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Tento nápoj vám pomůže předcházet obezitě, udržet tělo hydratované po celý den, čistí játra a podnítí metabolismus lépe a správně fungovat. Jakmile je nastaven, budete hubnout a spalovat uložený tuk a získáte plošší břicho.

Takže místo slazených nápojů si raději připravte tento osvěžující a užitečný nápoj, který můžete pít během celého dne bez jakýchkoliv omezení. Brzy si na to zvyknete a stane se každodenním rituálem s dlouhodobým přínosem pro vaše zdraví a tělo.

Ingredience a postup přípravy:

4 limetky
zázvor
8 lístků máty
4 lístky bazalky
čistá voda

Zázvor si nastrouhejte, nasekejte listy bazalky a máty, vymačkejte limetky. Přidejte vodu a dobře promíchejte. Skladujte nápoj ve skleněné nádobě s víčkem, a to buď při pokojové teplotě nebo v chladničce.