Upřímná zpověď Slovenky, které se během nejkrásnější události v životě, stala neuvěřitelná tragédie


Smrt většinou přijde tehdy, když ji čekáme nejméně. Nikdy nevíme, kdy si přijde po nás zubatá. Na facebookové stránce Doznání žen se objevil příběh, který vás dojme k slzám. Facebooková stránka Doznání žen, slouží ke sdílení situací, které zažili ženy a chtějí se o ně podělit s ostatními. Tento příběh ale zarmoutil a šokoval každého. Na stránce se nejednou objevují zcela banální přiznání, ale toto zamávalo ze všemi.

„Vdala jsem se jako 18-letá za mého nejlepšího kamaráda a zároveň mou první lásku. Odstěhovali jsme se do Francie, kde si manžel našel dobře placenou práci. Postupně jsem se i já zaměstnala. Žili jsme si na mladý věk vysoko nad průměr. Každý měsíc jsme létali domů k rodině nebo oni k nám.

Po třech letech jsem zůstala těhotná. Narodil se nám Filipko, když měl půl roku, zůstala jsem těhotná znovu. Přišlo to nečekaně, ale zvládli jsme to. K malému přibyl Šimonko. Nebylo šťastnější rodinky. Malí Sintra rostly a když měli 4 a 5, těhotenský test ukázal 2 čárečky. Těšili jsme se, „píše neznámá Slovenka.

Její příběh začíná jako pohádka, po které touží mnoho párů. Možná byste jí dokonce záviděli, ale osud jí dal tvrdou ránu.
„Později se ukázalo, že třetí drobeček bude holčička. Chlapci se šli zbláznit, že budou mít sestřičku a muž se o mě staral jako o princeznu … Týden před porodem muž v neděli vstal, chlapců oblékl, nakrmil a vzal je na výlet, abych načerpala sílu. Byly pryč možná hodinu, když jsem dostala silné bolesti a sousedka mi volala záchranku. Začínala jsem rodit.

Když se Timea narodila, sestry kolem mě běhali bez úsměvu, na sále byl chaos, malou mi nechali u sebe a já jsem nechápala, co se vlastně děje. Když mě převezli na pokoj, čekali mě tam psychiatr a policisté, „pokračuje maminka a dodává,“ policisté mi oznámili že moji chlapci, moji tři muži, moje všechno, se mi už nikdy domů nevrátí. Zahynuli na cestě na výlet Zatímco já jsem přiváděla na svět naši vytouženou dceru, oni z něj odcházeli. Musela jsem bojovat s pocitem, abych nevyskočila z okna …

Plakala jsem, kousala, kopala, pomočila jsem se, pošpinila, ale nic z toho mi je už nevrátilo. Musela jsem začít žít pro malou. Stále jsme samy … Malá spí s fotkami tátu a bratříčky a já na ni smutně koukám … Celkem si popláču a já jí povídám, jací byli. Je to už 7 let ale já to cítím jako včera …