Úhel zahnutého palce o Vás všechno napoví! Podívejte se na ten svůj a zjistěte o sobě něco víc!


Touha poznat sama sebe pomocí rukou byla zaznamenána již od nepaměti. Lidé se o to nepřestali zajímat ani v dnešní době a čtení z rukou či jejich vzhled je někdy velkou neznámou. Prozkoumejte to spolu s námi!

Zaměřte se na váš palec. Pokud je trochu ohnutý dozadu a připomíná oblouk, znamená to, že máte citlivou povahu. Jste kreativní, máte ušlechtilou povahu a dokážete toho mnoho tolerovat.

3

 

 
Rovný palec naznačuje sebevědomí a silný charakter majitele. Často se jedná o lidi, kteří jsou připraveni převzít se sebe velkou zodpovědnost.

4

Každý má své silné i slabé stránky svých palců. Rovné – silné palce. Zakřivené, mírně odchýlené od ostatních prstů – slabé palce. Silný palec hovoří o touze po profesionálním úspěchu.

5

 

 
Silný ukazováček naznačuje přitažlivost k moci. Silný prostředník naznačuje, že se jedná o extrémně odpovědnou osobu.

6

Silný prsteníček je zodpovědný za kreativitu a schopnost projevit se. Silný malíček patří komunikativním lidem.

7

 

 
Podívejte se na tvar svých nehtů na prstech. Zaoblený tvar naznačuje touhu dosáhnout harmonii a porozumění s ostatními lidmi.

8

Čtvercový tvar nehtů označuje lidi s precizností a negativním postojem vůči nejistotě. Držitelé nehtů s lopatovým tvarem mají rádi kreativní úkoly a nenávidí rutinu.

9

 

 
Špičatý tvar nehtů se spojuje s idealisty, nebo s těmi, kteří usilují o ideálnost. Člověk s těmito nehty je pracovitý a veselý, ale někdy se to střídá s vlnou netrpělivosti a zmatku.

10