Udělejte si TEST: Věděli jste, že to, jak držíte volant v autě o vás hodně vypovídá. O tomhle by měl vědět každý řidič


Často se snažíme člověka odhadnout na základě jeho vzhledu, gestikulace, způsobu vyprávění či znamení v horoskopu. Pokud si s někým sednete do auta, jeho či její styl jízdy vám mnoho napoví.

Zaměřte se na to, jak se lidé chovají při řízení a zejména jakým způsobem drží volant. Připravili jsme si pro vás analýzu charakteru na základě stylu ježdění.

Podívejte se na níže uvedené obrázky a pokuste se v nich najít sebe nebo vašich přátel. Samozřejmě, každý člověk je jiný, takže popisy nemusí na vás sedět naprosto přesně. Ačkoli to může znít místy vtipně, říká se, že v každém vtipu je alespoň malý kousek pravdy.

povaleč

Snažíte se zjednodušit si život co nejvíce jak se dá – žádné zbytečné komplikace a starosti. Vyhazujete ze svého života veškerý přebytek, zda se jedná o věcí nebo lidí.

Nedáváte přednost množství, ale kvalitě. Obklopujete se jen pár lidmi, o kterých víte, že jsou k vám skutečně upřímní. To však neznamená, že váš život je nudný a jednotvárný. Naopak, jednoduchý pohled na život se líbí i vašim přátelům, proto spolu zažíváte kopec zábavy.

Další typy najdete na další straně