Udělejte si tento test ať zjistíte, jak a jestli jste dobří v posteli nebo ne!


Každý si tuhle otázku už někdy v životě pokládal. Skutečně vás to zajímá jací jste?  Zkuste si tenhle test. Pravda, je to jen teorie, praktickou část už budete skládat nejspíše někde jinde, ale ve většině oborů jsou právě teoretické znalosti základem dobré praxe. Proč by to mělo být právě v pohlavním styku jiné?

Vyberte vždy pouze jednu odpověď, která se nejvíce hodí v naší galerii.

test9

 

 

test8 test4 test5 test6

 

 

test7 test1 test2 test3

 

 
Nyní si sečtěte dosažené body a zjistěte, jak jste na tom se svými sexuálními znalostmi.

0-6 bodů

Zdá se že o sexu se s partnerem příliš otevřeně nebavíte. A měla by jste si přiznat že ani kvalitou na tom nejste zrovna nejlépe. Při poslechu kamarádek a jejich žhavějších sexuálních příběhů si přijedete trapně. Sex je přirozená věc a stejně tak je přirozené chtít se o něm dozvědět víc. Na start by vám mohlo stačit pročíst naše rubriky Láska/Vztahy.

7-13 bodů

V sexu není vše tak uplně jednoduché jak se zdá. S partnerem to musíte umět. Někdy na něj jít se svými přáními oklikou a jindy zase více zpříma a nestydět se. Každý muž je jedinečný, tím pádem nemůže na každého použít stejně ověřené praktiky. Chtěla by jste se v sexu zlepšit? Tak šup za přítelem a hurá trénovat!

14-18 bodů

Už asi máte tušení, že jste sexuální přeborník. Minimálně v teorii by se s váma neměla žádná žena rozhádat. Už moc dobře víte jak na svého partnera. Vždy dokážete, aby vám v posteli zobal z ruky. Pokud dokážete stejně praxi jako teorii, je jasné že muž který se s vámi vyspí na to jen tak nezapomene.