Účinný spalovač tuků, který působí přes noc a díky tomu správně hubnete


Potíže se spalováním tuků na bříšku dneska řeší takřka každý, kdo má aspoň trochu zájem o svojí postavu. Nebojte se, z 99% to není genetický problém. Skutečně není potřeba ani drasticky ničit svoje tělo cvičením nebo se úplně všeho vzdát kvůli vynechání sacharidů z jídelníčku!

Kdo kdy cvičil nebo nějak sportoval, ten ví, že tuk se začne ztrácet až za hodně dlouhou dobu a výsledky, na ty si musí trpělive počkat.
Ani dieta není ta správná cesta. Sacharidy jako takové nejsou ten problém.

Pravděpodobně se ptáte i sami sebe, jak urychlit proces, ale ptáte se zbytečně. V tomto článku vám ukážeme recept nápoje, který vám výrazně urychlí spalování tuků. Tento zdravý nápoj se podle odborníků vřele doporučuje po celém světě. Obecně zlepšuje zdraví a pomocí něj dosáhnete i plochého břicha.

Když spíme, je metabolismus o dost pomalejší, než přes den. To je hlavní důvod, proč se všechny hubnoucí nápoje pijí na noc. Efekt je pak téměř zaručen.

O složení:
Citróny mají kyselou chuť, ale ve skutečnosti pomáhají alkalizovat tělo. Tento jednoduchý princip pomáhá zabraňovat i vzniku rakoviny. Citróny detoxikují tělo, rovněž stimulují hubnutí. Lze s nimi léčit tělo zevně i uvnitř, dokonce omlazují, zvyšují energii a podporují dobrou náladu. Zlepšují funkci enzymu, který podporuje funkci jater. Jejich vysoký obsah vitamínu C zvyšuje produkci bílých krvinek na imunitu. Chrání buňky před oxidačním poškozením.

Kořen zázvoru obsahuje plno zdravých živin a zmírňuje příznaky artritidy, posiluje imunitu, pomáhá při nevolnosti, léčí hemeroidy, křeče, migrény, kašel, průjem, atd. Detoxikuje organismus – ten se následně stává odolnějším proti vzniku rakoviny. Mimo to se však používá jako účinný spalovač tuků. Vytváří pocit plnosti a potlačíte tím chuť na jakékoliv jídlo.

Aloe vera předchází i bojuje s mnoha chorobami. Dužnina je plná antioxidantů a odbourává z těla volné radikály. Gel z Aloe vera se dává na obličej, protože omezuje tvorbu vrásek a chrání pleť před poškozením ze záření.

 

 
Koriandr a petržel jsou také součástí tohoto mimořádně zdravého nápoje. Jsou zde vitamíny, minerály a řada dalších prospěšných látek. Nejsou tu kalorie, zbavují nafouklého břicha a vylučují vodu z těla ven. Fungují jako přírodní diuretikum.

Tuková tkáň na břiše je nebezpečná i z toho důvodu, že je spojena s několika zdravotními komplikacemi, jako jsou: cukrovka, vysoký krevní tlak a kardiovaskulární onemocnění. Několik studií prokazuje vliv břišního tuku na rozvoj diabetu II. typu.

Kondiční cvičení a pití nápoje přes noc vás udrží fit.

Budete potřebovat následující ingredience:
1 citrón
1 polévkovou lžíci strouhaného zázvoru
1 lžíci Aloe vera (džus)
1 okurku
petržel a koriandr (svazek)
půl sklenice vody

Uvedené suroviny dejte do mixéru a vytvořte z nich směs. Pijte tento džus každý večer, než jdete spát a ráno se probudíte s nižší hmotností. Výsledky vás ohromí!