Úvod ZDRAVÍ Rady Tyto ženy si přikládají plátky syrových brambor na břicho: když uvidíte výsledky,...

Tyto ženy si přikládají plátky syrových brambor na břicho: když uvidíte výsledky, uděláte to samé!


Brambory jsou plné vitamínů a minerálů, které udržuje váš celkový zdravotní stav. Kromě toho byste měli vědět, že je můžete také použít ke zlepšení zdraví vaší pokožky.

vitamin C

Vitamin C je strukturální protein, který je nezbytný pro běžné zdraví kůže. Kromě toho, že vám také pomůže při hojení ran, také vám pomůže léčit akné a také vám může pomoci při léčbě strií od porodu.

vitamin B

Různé vitamíny B-komplexu jsou také užitečné při prevenci zbarvení. Na tomto místě je také nutné vědět, že tyto vitamíny mohou také pomoci léčit hodně zánětlivých infekcí.

železo
Železo z brambor vám dá pěknou hnědou barvu a lesk.
vápník

Nyní je velmi důležité, abyste věděli, že nedostatek vápníku může vést k mnohým kožním chorobám. Na druhé straně je třeba také vědět, že brambory jsou bohaté na vápník. To je důvod, proč musíte používat brambory na zlepšení zdraví pokožky.

měď 

Měď udržuje pokožku pevnou podporou regenerace kolagenu a elastinu. Kromě toho je také nutné vědět, že brambory jsou bohaté na měď. Brambory jsou velmi užitečné při léčbě jakékoliv kožní nemoci způsobené nedostatkem mědi.

To je důvod, proč je třeba krájet brambory a umístit je přímo na kůži. Nechte je na cca 5-10 minut a poté omyjte pokožku teplou vodou. Tento postup je třeba každý den zopakovat, a výsledky hovoří samy za sebe.
loading...

Kam dál?