Úvod Nezařazené Tyto 3 pozice, dopřejte své ženě a ta bude mít dokonalý mokrý...

Tyto 3 pozice, dopřejte své ženě a ta bude mít dokonalý mokrý org*smus během chvíle!


Pro ty, kteří se nemohou dočkat nových informací a hlavně se nemohou dočkat, až svou milovanou nebo sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili skvělý návod jak dosáhnout mokrého orgasmu. Nejen ten, se skrývá v následujícím článku.

Návod na mokrý org*smus

Mokrý org*smus si mohou dopřávat dvě ženy vzájemně, mast*rbující ženy solitérky, nebo i skupina o různém počtu lidí různého pohlaví. My se pro jednoduší popis této praktiky uspokojení, budeme zabývat nejrozšířenější modelovou situací, tedy případem kdy muž chce přivést k mokrému org*smu svou milovanou partnerku.

NAJDI SI PROTĚJŠEK A VYZKOUŠEJ TO!

Nezbytné přípravy na výstřik

Pár by se měl před tím, než se bude pokoušet o orgasmus s vodotryskem, nejprve na celém pokusu domluvit. Oba z páru by měli mít alespoň základní znalosti o tom, jaké fyziologické projevy jsou s mokrým org*smem propojeny a jak jeho dosažení zhruba probíhá. Žena by měla vědět, jak se bude v průběhu dráždění cítit,aby věděla co očekávat. Muž by měl mít nastudovány určité techniky stimulace ženského klína a nebát se zeptat své milované partnerky na její pocity a chtíče.

Ve chvíli, kdy víte, co se bude dít, jste oba na novou zkušenost příjemně naladěni, přichází fáze příprav. Dosažení mokrého org*smu je pro začátečnici poměrně náročná věc, a to jak psychicky, tak fyzicky. Vyhraďte si proto na všechno dostatek času a ujistěte se, že jste o samotě a nemůžete být nikým rušeni.

postel-po-mokrem-orgasmu

 

Pořádný mokrý orgasmus dokáže nadělat dost nepořádku. Vlhkou matraci pak můžete sušit třeba týden. Nepodceňujte proto přípravu.

Dříve, než se pustíte do akce, je vhodné myslet na to, co se stane, když se celá akce povede a partnerka zažije pořádně mokré dobrodružství. Množství ejakulátu, které ze sebe při squirtu žena vypraví, může činit až dva decilitry, což odpovídá objemu dvojitého panáka. Je tedy dobré potáhnout matraci nějakým nepromokavým materiálem, například lakovaným prostěradlem nebo potahem z latexu. To můžete umístit pod běžné prostěradlo, nebo přímo na něj, jak je vám to příjemné.

NAJDI SI PROTĚJŠEK A VYZKOUŠEJ TO!

Dříve, než se budete pokoušet o samotný sq*irt, je dobré střihnout si jedno klasické číslo na „rozehřátí“. Partnerka bude po org*smu uvolněnější jak fyzicky, tak hlavně i psychicky, což se bude při pokusu o mokrý org*smus hodit. Nešetřete doteky a něžnými polibky, předehře věnujte dostatek času. Dejte si záležet na tom, aby partnerka byla maximálně uvolněna a vzrušena.
Ideální předehrou pro následné dosažení mokrého org*smu jsou často or*lní praktiky. Laskejte partnerku ústy tak, jak to má nejraději. Jazykem ji přejíždějte přes poštěváček, moc to však nepřehánějte, aby k vyvrcholení nedošlo předčasně.
loading...

Kam dál?