Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Týraný pejsek pláče strachem z dalšího mučení. To, co se pak stane,...

Týraný pejsek pláče strachem z dalšího mučení. To, co se pak stane, vás dojme k slzám také.


Týrání zvířat je projevem často skrývané brutality člověka, do kterého byste to nikdy neřekli. Na první pohled milý, sympatický a příjemný, doma však krutý a násilnický na němého tvora, který se neumí bránit. A ten, když to zkusí, o to víc je mučen.

Děje se tak u nás i ve světě. Jsou samozřejmě zrůdy, na kterých poznáte hned, že není něco v pořádku. Jsou i případy, kdy to o sobě člověk ví a vybírá si dle toho své zaměstnání, např. jatka. Ani tam není tato brutalita v pořádku, ale málokdy se o ní mluví. Okolí si proto vůbec neuvědomuje, čím musí projít zvíře, než se dostane jako chutně připravený pokrm na stůl.

V dnešním článku se můžete podívat, jak bolestně a plný hrůzy, že bude zase další mučení, reaguje týraný pejsek na chovatelku, která se ho ujala. Uvidíte, jak hrozně se bojí nastavené ruky, ale strach mu nedovolí se bránit. Konec vás jistě dojme k slzám. Není vhodné pro osoby citlivé na podobná témata.

Týraný pejsek nejprve pláče strachem, pak dojetím a vděčnostíZamysleme se nad tímto příspěvkem a nebuďme slepí, když něco takového uvidíme ve svém okolí. Když se otočíme zády, pomůžeme té zrůdě, co si jinak říká „člověk“ dál provádět takové strašlivé věci.
loading...

Kam dál?