Tvar vašeho těla prozrazuje hodně o vašem těle !! Jak jste na tom vy?


Délka prstu.

Předpokládá se, že ženy, jejichž ukazováček je kratší než jejich prsteníček, mají dvojité riziko vzniku osteoartrózy  s přibývajícím věkem. Muži mají obecně stejnou velikost těchto dvou prstů. U žen to ukazuje, snížení hladiny estrogenu, což snižuje riziko vzniku onemocnění kostí. Aby se zabránilo této podmínce, lidem s těmito charakteristikami se doporučuje pravidelné cvičení a doporučený příjem vápníku.

Velikost podprsenky

Studie zveřejněná v kanadské Journal of Medical Association ukazuje, že ženy, které mají D velikost podprsenky ve svých dvaceti letech, jsou více náchylné k diabetu typu 2, než ty s menšími prsy. Studie dále vysvětluje, že tuková tkáň v prsou je citliva na hormony, které ovlivňují inzulínovou rezistenci. Naštěstí, diabetesu lze zabránit tím, že udržujeme zdravou váhu, vyváženou stravu a pravidelně cvičíme.

Délka nohou

Podle britských odborníků, lidé s kratšími nohami by měli vědět více o svém zdraví jater. Zjistili, že ženy, jejichž nohy jsou 50 do 73 cm dlouhé, mají vyšší počet jaterních enzymů, které nakonec způsobují onemocnění jater.
Tomu se dá předcházet zamezením alkoholu a jiných toxinů, jak je to jen možné.