Trojice mužů ji chtěla znásilnil přímo u ní doma. Když se začala bránit, někdo jí polil tvář. O 10 let později vypadá takto!


Na začátek bychom chtěli poznamenat, že tento příběh je bohužel pravdivý a nejde o fotomontáž.

Upozorňujeme, že některé fotografie nejsou vhodné pro citlivější povahy.

Sonali Mukheriee si prošla opravdovým peklem. Její příběh má šťastný konec i přesto, že už nikdy nebude vypadat stejně …

zena-znetvorena-tvar1

Sonali bylo 17 let, milovala školu, měla hlavu plnou snů, bylo to nádherné děvče. Její krása upoutala pozornost 3 mužů. Začali ji sledovat, čekali ji, když šla domů ze školy. Vyděšené dívce dělal společnost otec.

Nechtěl ji nechávat samotnou, zvlášť když věděl, že znásilnění jsou v Indii na denním pořádku … Nikoho by nenapadlo, že Sonali nebude v bezpečí ani ve vlastním domě.

zena-znetvorena-tvar2

 

 
Jednoho dne zůstala na okamžik sama. Sousedé o tom věděli. Vloupali se do domu a chtěli ji znásilnit.

Dívka se ale začalo bránit a křičet. Rozčílení její „neposlušností“, jí 3 muži polili obličej kyselinou …

Sonali si pamatuje jen na to, že cítila, jako kdyby jí hořela tvář a pak ztratila vědomí. Probudila se až v nemocnici, ale už to nebyla tatáž osoba …

zena-znetvorena-tvar3

Nemohla se hýbat, jíst a ani mluvit. Její tvář byla poškozena natolik, že se jí nedalo nijak pomoci. Přišla o oční víčka a uši. Lékařům se částečně podařilo upravit alespoň to.

Oběť znásilnění zažívala neskutečnou bolest po dobu několika měsíců. Její psychické utrpení trvalo 10 let a musela se podrobit celkem 27 operacím.

 

 
Její rodiče prodali vše co měli, jen aby mohli zaplatit za náročnou a zdlouhavou léčbu. Během utrpení, které prožívala celá rodina, odsoudili pachatelů na pouhých 9 let vězení. Propustili je však již po 2 letech!

Sonali se proti rozhodnutí soudu odvolala, spravedlnost ale v tomto případě nebyla na její straně …

prepadeni

Po letech toho měla Sonali opravdu dost. Podala žádost o eutanazii a tehdy se stalo něco nečekaného!

 

 
Sonali pozvali do televizního pořadu a poté do dalšího, v němž vyhrála 40 000 eur!

Pozitivním změnám ale ještě nebyl konec.

zena-znetvorena-tvar5

 

 
Příběh mladé ženy dojal tisíce lidí, kteří chtěli, aby pachatele byly za svůj ohavný čin potrestáni. Příběh ženy dojal i 29letého inženýra Chittaranjana Tiwari. Velmi se chtěl se Sonali setkat, protože na tu silnou a dobrou ženu nemohl zapomenout. Vzal si ji a na fotografii již vidíte jejich novou rodinu.

zena-znetvorena-tvar6

Jejich dcerka má jméno Pari, což v překladu znamená „tvář anděla“. Jsme si jisti, že holčička bude stejně silná, jako její máma!

zena-znetvorena-tvar7