Trápíte se se svou váhou? Pijte toto před spaním a probuďte se hubenější!


Pít toto přes spánkem a probudit se s nižší hmotností? Ano, to je asi sen každého. Zkuste tedy toto. Med je jednou z nejzdravějších potravin na světě. Tato supser zdravá složke je nabitá zdravými živinami a může poskytnout mnoho zdravotních přínosů. Věděli jste ale, že pokud budete míchat med se skořicí, uděláte nejmocnější kombinaci, které vám pomůže spálit kaliroie přes noc? Podívejte se na níže uvedený článek a dozvíte se více o této kombinaci na zhubnutí.

Ano, je to velice jednoduché a v podstatě levné. Pijte tento mocný nápoj každý den přes spaním a probuďte se s nižší hladinou cholesterolu, zlepšeným oběhem krve v těle, vyčistí si tak i žaludek a střeva a ještě k tomu budete hubnout.

Můžete použít skořici jako doplněk ke všem pokrmům a to maximálně 4 čajové lžičky na každé jídlo. Každou noc před spaním byste měli vypít směs medu a skořicového prášku. A pokud používáte tento nápoj pravidelně, pak budete ohromeni, jak výsledky nastaly.

Postup:

Uvařte 200 ml vody a přidejte 1/2 lžičky skořicového prášku a nechte ji 30 minut stydnout. Když je voda dostatečně chladná, přidejte 1 čajovou lžičku medu a nechte v lednici. Pijte šálek tohoto nápoje půl hodiny před spaním každý den. Ujistěte se, že do tohoto nápoje nepřidáte jiné látky. Musí čistě obsahovat jen ty, co jsou v pokynech.

Tato kombinace očistí trávicí trakt, odstraní nežádoucí parazity ze střev a další bakterie a zrychlí trávení v těle. Doufáme, že tento článek bude užitečný a že tento nápoj alespoň někdo z vás vyzkouší.