Trápí vás výrůstky či bradavice? Takto jednoduše je můžete odstranit


Bradavicemi jsou postiženy zejména děti, mladí lidé či osoby se sníženou imunitou, ale i alergici, či ekzematici. Fibromy jsou nezhoubné a kožní výrůstky, které vypadají jako měkké uzlíky, mohou se lišit ve velikosti od několika milimetrů až do centimetru.

Obvykle mají stejnou barvu jako kůže, ale může být již na první pohled jasné, že se stávají estetickým problémem. Většinou se objevují na krku a v podpaží, třísla, pod prsy, při očních víčkách nebo kdekoli na spodní části pokožky. Minimálně každý z nás má na pokožce alespoň jeden fibrom, čili tento jev není vzácný. Objevují se zejména v částech kůže, se kterou se tře, takže místo se může stát bolestivým a začne růst nebo krvácet.
Proč vlastně vzniká tato reakce, to je ještě tajemstvím ale předpokládá se, že zato může dědičnost nebo obezita.
Dobrou zprávou je, že se jí můžete zbavit bez krvácení nebo zjizvení a jediné co budete potřebovat, je kyselina jablečná.

Upozornění: Pro odstranění fibromy při očním víčku, kyselinu jablečnou nepoužívejte.

 

 
Důkladněomyjte místo kolem fibromy vodou a mýdlem. Máčejte fibrom ve vodě po době asi 15 minut. Vysušte ji.
Namočte kousek vaty s kyselinou jablečnou a pak s ní přitlačte na fimbróm. Zajistěte místo obvazem nebo náplastí. Nechte působit 15 minut a opláchněte to místo vodou. Opakujte třikrát denně, po dobu několika dnů až do jednoho týdne. Fibromů by měla nejprve ztmavnout, pak se vysušit a nakonec vypadnout. Ke kyselině jablečné můžete používat i gel aloe vera. Pokud fibromů není zasažena hluboko do kůže, nebudete mít na tom místě jizvu. Nicméně postupujte velmi opatrně.