Úvod ZDRAVÍ Rady Trápí Vás nevzhledné strie na Vašem těle a k jejich odstranění jste...

Trápí Vás nevzhledné strie na Vašem těle a k jejich odstranění jste již vyzkoušeli snad všechno? Určitě Vám pomůže právě toto!


Kůže, největší orgán lidského těla. To, v jakém stavu máme kůži, se odvíjí od množství faktorů. Většina žen však dříve či později dostane nepříjemný dar – strie. A tyto strie je opravdu těžké odstranit. Existuje velké množství olejíčků, krémů, mastiček a masek, které by měly pomoci odstranit nepříjemné jizvičky na kůži, ale bohužel často jsou to jen marné pokusy.

strie001

Strie nepřidávají ženskému tělu sebevědomí. Ať už jste štíhlá nebo baculatější, ty nepěkné čárečky na kůži vypadají jako jizvy a neradi je ukazujeme veřejnosti. Nejen v plavkách, ale dokonce i doma před partnerem. Strie zpravidla nevznikají pouze během těhotenství. Mohou se stát součástí těla již v pubertě, kdy ženy v oblasti boků, břicha nebo prsou rychle přiberou a nechtěné strie se objeví. To však neznamená, že se strií nejde zbavit. Vyžaduje to ale svatou trpělivost.


strie002

Pokud se nad tímto receptem jen usmíváte, zadržte. Skoncujte se svou leností a Vaše pokožka se Vám odmění. Nezáleží na tom, jak hluboké strie máte. Žádný dermatolog Vám neporadí, jak odstranit strie v pohodlí domova bez invazivních zákroků. Nejjednodušší je navrhnout laser a nechat si za to od nešťastných žen zaplatit velké peníze. Nákladný zákrok není vždy stoprocentní a komplexní přístup k regeneraci strií.

Olej a aspirin

Na odstranění strií se vyzbrojte aspirinem a vytrvalostí. Nikdo netvrdí, že zmizí za dva dny. Musíme si uvědomit, že i když se říznete, kůži trvá delší dobu, než se zacelí tak, aby na pořezaném místě nebylo nic vidět. Dejte jim čas a svou pozornost. Zaručeně zmizí.

Budete potřebovat pouze:

pár tablet aspirinu
2 PL teplého olivového oleje

 
Jak na to?

Aspirin rozdrťte a rozpusťte v malém množství vody, aby se vytvořila kašička. Tuto kašičku smíchejte s teplým olivovým olejem a ještě teplé naneste na místa, kde strie jsou. Vyčkejte 20 minut a omyjte teplou vodou.

strie003

Nedokážete si představit, že by to mohlo fungovat? Zkoušejte aspirinový zábal pravidelně a úplně ideálně každý den po sprchování, dokud je kůže ještě nahřátá a pružná. Asi po měsíci by měly být první výsledky zaručeně viditelné. Nemůžete se divit, že to tak dlouho trvá. Tyto jizvičky jsou součástí Vaší kůže dlouhá léta a přimět je, aby se začali „vyrovnávat“ není jednoduché. Kůže v místě poškození musí být pravidelně zvlhčována a promašťována.


Pro co nejlepší efekt aspirinového zábalu zkuste dvakrát týdně přidat jedno vejce, které protřepejte s olejem. Výsledky budou opravdu viditelné. Aby bylo působení intenzivnější, Vaší kůži pomůže užívání vitaminu E a vitaminu C. Vyživují totiž pokožku zevnitř a pomáhají jí získat původní elasticitu. Na škodu nejsou ani pohybové aktivity nebo ještě lépe jemná masáž, které zlepší prokrvení Vašeho těla– zejména v místech, kde se strie nacházejí.

strie004

Nejen při striích, ale při regeneraci kůže a kožních onemocnění se nedoporučuje navštěvování solária a ani opalování. Kůže se vysušuje a strie jsou tak ještě viditelnější. Pokud budete na slunci, nezapomínejte si strie natírat dvojitou dávkou opalovacího nebo alespoň pořádně mastného krému. A co je nejdůležitější – zapomeňte na komplexy. Každá žena je krásná svým osobitým vyzařováním. A na tom strie rozhodně nic nezmění.
loading...

Kam dál?