Úvod ZDRAVÍ Rady Toto se stane s vaším tělem, pokud si budete foukat na palec...

Toto se stane s vaším tělem, pokud si budete foukat na palec alespoň 20 sekund. 8 skvělých zdravotních triků, které vás okamžitě zbaví bolesti


Lidské tělo je hotový zázrak! Až príiš často se však potýkáme s různými zdravotními problémy, ať už se jedná o bolest zad, hlavy, či rýmu. Pokud máte pocit, že jste se ráno vzbudili s bolestmi v krku, zda ucpaným nosem, možná pro vás máme řešení.

Již v minulosti a zejména orientální země věděli, že některé zdravotní problémy se dají vyřešit i akupunkturou a tedy stisknutím některých bodů na těle. Vaše tělo dokáže překonat i ty nejhorší, frustrující nemoci, starosti a bolesti. Jen je třeba vědět, jak na to.

Uklidněte bolest v krku

palec1

 

 
Samozřejmě teplý čaj a nějaké to kloktadlo soli a vody mohou poskytnout dočasnou úlevu. Někdy se však bolest projevuje i trochu jinak. Pociťujeme jen jakési lechtání, zda svědění a to může být dost nepříjemné. Doktor Schaffer ze specializovaného centra pro výzkum uší, nosu a hrdla říká, že stačí když poškrábáte své ucho. Stimulovány nervy v uchu vytvářejí reflex v krku, který může způsobit jemné svalové křeče. Tyto křeče zmírňují škrábání v krku.

Když se bojíte jehel

Chcete-li darovat krev, ale bojíte se jehel a samotného píchnutí, vyzkoušejte tento trik. Těsně před samotným vpichem ai během něj, jemně zakašlal. Zaměstnáte svůj mozek a opravdu nebudete cítit žádnou bolest. Pokud si chcete být zcela jisti, nejdříve svůj plán sdělte sestřičce, aby věděla, o co jde.

Když máte ucpaný nos

Pokud máte ráno ucpaný nos, vyzkoušejte tento trik. Jazyk opřete o podnebí a vyviňte jemný tlak. Vedle toho si pomocí ukazováčku zatlačte na bod mezi obočím. Tlak by měl trvat 20 až 30 sekund. Opravdu to funguje! Vyzkoušejte.

Vyhněte se puchýřům a jizvičky

Místo rychlého ledového obkladu, vyzkoušejte tento trik. Pokud máte drobnou popáleninu, jemně tlačte bříšky prstů na postiženou oblast a třete. Samozřejmě tak, abyste nepociťovali žádnou bolest. Pokožce přinesete opět tělesnou teplotu a snížíte tak riziko puchýřů. Pokožka se bude léčit přirozeně a dokonce se nevytvoří ani jizva.

Zchlaďte své nervy

palec2

 

 
Pokud se až příliš často nacházíte ve stresových situacích a nevíte, jak relaxovat, vyzkoušejte tento trik. Stačí, když si na obličej nastříkáte pomocí rozprašovače trochu vody. Pokud máte termální vodu ve spreji, je to ještě lepší. Kombinace toho, že zadržíte na chvíli dech a stříknete si na obličej vodu zaměstná váš mozek natolik, že vznikne reflex, jako kdyby jste se nacházeli pod vodou. Tento reflex donutí vaše tělo lépe využívat kyslík a to vás koneckonců uklidní. Někdy vám může pomoci, i když vypijete sklenici studené vody. To znamená, že nemusíte zničit svůj make-up a dáte šanci tomuto triku.

Zbavte se bolesti zubů za pár sekund

Pokud máte citlivé zuby, tento trik vám změní život. Když začnete pociťovat bolest, začněte si ledem potírat zadní část ruky a konkrétní oblast od palce až po ukazováček. Tato oblast je plná nervových zakončení, které vysílají signály do obličeje, celých rukou a také do mozku. Chlad navíc blokuje zprávu o bolesti.

Využijte nervozitu pro dobrou věc

Nervózní jsme v životě až příliš často. Stačí, že máme vystupovat před nějakým publikem a už máme krůpěje potu na zádech, či motýli v žaludku. Teď už budete vědět, jak se uklidnit. Stačí, když si budete pár sekund, cca 20, foukat na palec, který bude těsně před vašimi ústy. Může to znít zvláštně, ale váš dech se reguluje a ovládnete své nervy, které souvisí s tepovou frekvencí. Motýli z břicha zmizí a vy se dokonale uklidníte.

Zbavte se migrény rychle a účinně

palec3
Nepotřebujete žádné drahé a navíc návykové látky k tomu, abyste se zbavili bolesti hlavy a migrény. Vyzkoušejte tuto prastarou techniku, přičemž použijete různé tlakové body, které se postupným stisknutím aktivují a vaše tělo zbaví bolesti. Vyzkoušejte spojit oba palce s ukazováčky a jemně tlačit přibližně dvě minuty. Během toho můžete prsty pokud kroužit. Zbavíte se negativní energie a odemknete energii, zároveň se zlepší i průtok krve v hlavě a krku a dokonale se uvolníte.

 
loading...

Kam dál?