Toto jsou potraviny vyrobené v Číně kterým se musíte vyhnout a nekupovat je v žádném případě!


Neříkáme to rádi, ale v Číně začali vyrábět rýži z plastu. Tato situace nepochybně postoupila do extrémní roviny. Není pochybnost o tom, že i malé množství plastu má škodlivé účinky na hormony a trávicího systému. Umělá hmota obsahuje chemickou sloučeninu, která napodobuje BPA, estrogen a jeho pozření zvyšuje hladinu toho hormonu do extrémně vysoké úrovni.

Aby bylo jasné, jeho požití vede k rakovině prsu a to je pouze jeden případ z mnoha, které varují před účinky konzumace potravin vyrobených v Číně.

Neustále vyrábět levné a falešné potraviny a jejich inovační technologie mohou ohrozit naše zdraví pomocí hraček, pomocí technologie potravin a tak dále. Dalším faktem je, že bychom měli zabránit potravinám z Číny zvláště když ovzduší v Pekingu je tak znečištěné, že způsobuje stejné poškození plic než 40 cigaret denně. Čina je jedním z nejvíce znečištěných oblastí na planetě, protože 70 procent řek jsou znečištěné. Čína je největším výrobcem pesticidů, takže potraviny z této země jsou plné pesticidů. Jedna se o 10 nejčastěji používaných potravin, které byly vyrobeny v Číně.

Čínský jablečný džus
Více než polovina jablek ve Spojených státech jsou čínské. A co víc, nemají právní předpisy o reakci na chemii a pesticidy v potravinách.

čínský česnek
V čínském česneku bylo zjištěno, že velké množství až 31 procent česneku v Americe pochází z Číny.
Čínský česnek se postříká škodlivými chemickými látkami, které zanechávají špatnou pachuť.

kuře
Americké ministerstvo zemědělství
v roce 2013 schválilo prodej kuřecího masa z Činy a ve Spojených státech, přestože se odborníci obávají o kvalitu toho masa, které pochází ze země s vysokými případy ptačí chřipky a nemocí přenášených potravou.

vyrobenovcine3

 

 
treska
Tento druh ryby je spravována v Číně a polovina z americké tresky pochází z Číny. Vyrábí se a udržuje ve velmi nezdravých podmínkách, jsa ve vlastním odpadu.

ryba tilapie
Je to jedna z běžných ryb chovaných v Číně a 80 procent z tilapie v Americe se dováží z Číny a je velmi škodlivá a plná toxinů a chemikálií. Tato ryba je udržována v malém bazénu odpadních vod a krmí se se všemi druhy nebezpečných odpadů a látek. Dalším důležitým faktem je, co byste měli zvážit je, že v Číně nedovolují svým dětem konzumovat mořští živočichové z farem.

zelený hrášek
Falešný zelený hrášek byl objeven v Číně v roce 2005. Je vyroben ze sójových bobů, zeleného barviva a siřičitanu sodného. Co se látka běžně používá jako konzervační prostředek nebo bělicí prostředek. Barvivo by mělo být zakázáno, které zabraňuje přirozené vstřebávání vápníku v těle a může vést k rakovině.

vyrobenovcine2

 

 
zpracování hub
Americká inspekce našla velké množství hub z Číny. 34 procent z nich bylo zkažených. Navíc někteří čínští výrobci ho označují za ekologických, jen proto aby zvýšily své zisky.

Průmyslová sůl
Po dobu 13 let se průmyslová sůl prodávala jako kuchyňská sůl a to zapříčinilo mnoho fyzických a duševních problémů, poruch reprodukčního systému stejně jako hypothyroid.

Pepř jako bláto
Věřte tomu nebo ne, žádné předpisy o bezpečnosti potravin v Číně neexistují. Výsledkem jsou různé nebezpečné procesy výroby potravin. Tak se zjistilo, že čínský prodejce prodával bláto jako pepř a mouku s bílým pepřem! Šílené!

plastová rýže
Bohužel toto není mýtus, plastová rýže se skutečně vyrábí v Číně. Lidé věří, že je vyrobena z brambor a falešné syntetické pryskyřice.
vyrobenovcine1