Úvod KRÁSA A MÓDA Inspirace TOTO JE TEN NEJLEPŠÍ ZPŮSOB, JAK SI UDĚLAT KRÁSNÝ COP ZA MÉNĚ...

TOTO JE TEN NEJLEPŠÍ ZPŮSOB, JAK SI UDĚLAT KRÁSNÝ COP ZA MÉNĚ NEŽ 5 MINUT: PODROBNÝ NÁVOD


Jaký účes si udělá žena, když je ve spěchu? Samozřejmě, že culík. Tento účes vás zachrání, i v případě, že jste neměli čas umýt si vlasy nebo jen nechcete, aby vám překážely při úklidu.

Vysoký cop je vhodný i pro slavnostní příležitosti a existuje mnoho způsobů, jak si ho vytvořit. Většina žen si však tento účes nedělá správně a dopadne to tak, že konečný efekt je nudný. Pokud se chcete dozvědět, jak si za 5 minut vytvořit cop plný objemu, pokračujte v následujícím článku.

Jak na to?

V případě, že máte čerstvě umyté a vysušené vlasy, použijte na nich stylingový přípravek, aby nebyly příliš roztřepené. Důkladně si je rozčešte a rozdělte si je na dvě části.

culik1

 

 
Z dolní části vlasů si udělejte pevný cop, který si rozdělíte na dvě části. Vrchní část si podržíte a na spodní si připevněte malý skřipec do vlasů. Tím si vytvoříte objem.

culik2

Nyní se pusťte do horní části – vlasy si jemně natupírujte a následně trochu pročešte (dodáte účesu objem).

culik3

 

 
Spojte je s druhým copem pomocí elastické gumičky. Pokud chcete, můžete si ji vylepšit přidáním dvou obyčejných sponek do vlasů a tím bude váš výsledný cop pevnější.

culik4

Pokud si přejete mít ještě větší objem, opět si cop rozdělte na dvě části a na dolní stranu připevněte malý skřipec. Nyní vám už jen zbývá vzít si menši pramínek vlasů a omotat jej kolem copu tak, aby dokonale zakryl oba kolíčky.

culik5

 

 
Na vytvoření si takového účesu budete potřebovat maximálně 5 minut. Váš cop bude vypadat jednoduše, ale zároveň elegantně! Dokonce i když nejste majitelkou objemné koruny krásy, poznáte už návod, jak si ji vytvořit. Ani vy se nedokážete vynadívat na odraz ve vašem zrcadle?

Podívejte se, jak to ve videu šlo této slečně …

Atraktivnost s použitím minimálního času! Podělte se o návod i s vašimi kamarádkami!