Úvod ZDRAVÍ Cvičení Toto je nejvíce fit babka, kterou jste viděli. Neuhádnete kolik jí je...

Toto je nejvíce fit babka, kterou jste viděli. Neuhádnete kolik jí je let!?


Mnoho lidí se každý týden pokouší začít nový a lepší život. Pokud i vy prokrastinujete, měli byste poznat Ernestine Shepherd z Baltimoru, která je nejstarší bodybuilderkou světa. Nedávno oslavovala 80 let, avšak stále se účastní soutěží a maratonů. Má postavu jako 20-letá.

Ernestine o sobě prozradila, že celý život nebyla velmi aktivní a nesnášela jakoukoliv fyzickou aktivitu. Do formy se snažila dostat spolu se sestrou až v 56. letech. Obě se zamilovali do aerobiku a začali v něm i soutěžit. v 2010 se Ernestine dostala do Guinessovy knihy rekordů jako nejstarší bodybuilderka.

 

 
Svůj den začíná o 3:00 ráno meditací a následně joggingem. O 8 má trénink a do postele chodí večer již před 22 hodinou. Pro rodinu vaří Ernestina milující manžel, za kterého je vdaná už 60 let. Její strava je složena z rýže, kuřecích prsou, kaštanů, cereálií, vajíček a velkého množství vody.

Ernestine ujišťuje lidí, že o své tělo se můžete začít starat kdykoliv. Nejtěžší je zůstat sám sobě největším fanouškem. My v Chilline jsme opravdu fascinováni touto úžasnou ženou, která je silná a neskutečně charismatická. Proto se na ni podívejte.