Toto je nejvíce fit babka, kterou jste viděli. Neuhádnete kolik jí je let!?


Mnoho lidí se každý týden pokouší začít nový a lepší život. Pokud i vy prokrastinujete, měli byste poznat Ernestine Shepherd z Baltimoru, která je nejstarší bodybuilderkou světa. Nedávno oslavovala 80 let, avšak stále se účastní soutěží a maratonů. Má postavu jako 20-letá.

Ernestine o sobě prozradila, že celý život nebyla velmi aktivní a nesnášela jakoukoliv fyzickou aktivitu. Do formy se snažila dostat spolu se sestrou až v 56. letech. Obě se zamilovali do aerobiku a začali v něm i soutěžit. v 2010 se Ernestine dostala do Guinessovy knihy rekordů jako nejstarší bodybuilderka.

 

 
Svůj den začíná o 3:00 ráno meditací a následně joggingem. O 8 má trénink a do postele chodí večer již před 22 hodinou. Pro rodinu vaří Ernestina milující manžel, za kterého je vdaná už 60 let. Její strava je složena z rýže, kuřecích prsou, kaštanů, cereálií, vajíček a velkého množství vody.

Ernestine ujišťuje lidí, že o své tělo se můžete začít starat kdykoliv. Nejtěžší je zůstat sám sobě největším fanouškem. My v Chilline jsme opravdu fascinováni touto úžasnou ženou, která je silná a neskutečně charismatická. Proto se na ni podívejte.