Úvod ZDRAVÍ Rady Toto je důvod, proč máte uprostřed noci křeče v nohách. Jen dvě...

Toto je důvod, proč máte uprostřed noci křeče v nohách. Jen dvě suroviny vám pomohou zbavit se tohoto problému


Křeče jsou mimovolné kontrakce svalu nebo skupiny svalů, které jsou doprovázeny silnou a nepříjemnou bolestí. Příčin, proč se nám to děje, je mnoho.

Může to být ze stresu, z únavy, nedostatku hořčíku v těle, případně i z hypotermie, stejně jako křečové žíly. Zřejmě každý z nás se už uprostřed noci probudil na křeč v noze. Jak tomu zabránit?

krece1

 

 

Křeče se často vyskytují právě v noci, kdy je tělo zcela uvolněné. Dochází k nim v důsledku nesprávné polohy těla v posteli nebo špatného prokrvení končetin. Pokud se chcete zbavit ostré bolesti, stačí se posadit a několikrát „poštipkat“ kůži. Když bolest odezní, měli byste se postavit a promasírovat si lýtkové svaly. Křečí se však můžete zbavit i pomocí speciální mastičky, kterou si můžete vyrobit i sami.

krece2

 

 

K výrobě budete potřebovat:

extrakt z rostlinky s názvem vlaštovičník větší (tinktura)

vazelína

Příprava:

krece3

 

 

Tyto dvě ingredience namíchejte v misce v poměru 1: 2. Každý den večer po sprchování si touto mastí potřete místa, kde míváte křeče nejčastěji. Ostatní místa natírat nemusíte. U někoho to pomůže hned, jiný musí pár dní počkat, dokud se účinek dostaví.

krece4

Frekvence záchvatů se výrazně sníží, křeče přestanou a bolest více nebudete pociťovat. Pokud znáte někoho, kdo má problém s křečemi v nočních hodinách nebo během sportovního výkonu, doporučte mu tuto skvělou mastičku. Opravdu funguje!

Sdílejte s přáteli na Facebooku a pomozte i jim!
loading...

Kam dál?