Úvod CESTOVÁNÍ Toto cestovatelské tričko se 40 obrázky vám umožní jednoduše komunikovat v kterékoliv...

Toto cestovatelské tričko se 40 obrázky vám umožní jednoduše komunikovat v kterékoliv zemi!


IconSpeak je užitečné tričko s potiskem, na které se nachází 40 univerzálních obrázků. Je to ideální způsob, jak se domluvit v zemi, kde se mluví vám cizím jazykem. Stačí jen ukázat na obrázek, použít „ruce a nohy“ a takovým způsobem se snažit objasnit, co vlastně potřebujete. Skvělý nápad pro všechny nadšence cestování. Jak toto triko vlastně vzniklo? Váže se k němu tento příběh.

„Mnohokrát jsme byli konfrontováni tím, že neovládáme jazyk dané země. Museli jsme na papír, mapu, či dokonce hlínu kreslit symboly a obrázky, abychom se s druhou stranou pochopili, „vysvětlují George, Steven a Florian. „Mysleli jsme si, že by bylo skvělé mít vždy s sebou univerzální sadu obrázků, díky nimž by to lidé rychleji pochopili a usnadnilo by to“ komunikaci „. Nakonec jsme na poznámkový blok nakreslili ikony, které jsou velkým přínosem pro nás, ale i pro všechny ostatní lidi, kteří to potřebují při svých cestách. “

Jak mít univerzální ikony vždy u sebe? Na papíře je to nepraktické, můžete jej rychle ztratit nebo zašpinit. Trička jsou ideální volbou. Přesvědčte se sami.

 

 
Co na tričko říkáte?

ikony2

ikony1

ikony6

 

 
ikony8

ikony9

ikony7

ikony4

 

 
ikony3

ikony5
loading...

Kam dál?