Toto cestovatelské tričko se 40 obrázky vám umožní jednoduše komunikovat v kterékoliv zemi!


IconSpeak je užitečné tričko s potiskem, na které se nachází 40 univerzálních obrázků. Je to ideální způsob, jak se domluvit v zemi, kde se mluví vám cizím jazykem. Stačí jen ukázat na obrázek, použít „ruce a nohy“ a takovým způsobem se snažit objasnit, co vlastně potřebujete. Skvělý nápad pro všechny nadšence cestování. Jak toto triko vlastně vzniklo? Váže se k němu tento příběh.

„Mnohokrát jsme byli konfrontováni tím, že neovládáme jazyk dané země. Museli jsme na papír, mapu, či dokonce hlínu kreslit symboly a obrázky, abychom se s druhou stranou pochopili, „vysvětlují George, Steven a Florian. „Mysleli jsme si, že by bylo skvělé mít vždy s sebou univerzální sadu obrázků, díky nimž by to lidé rychleji pochopili a usnadnilo by to“ komunikaci „. Nakonec jsme na poznámkový blok nakreslili ikony, které jsou velkým přínosem pro nás, ale i pro všechny ostatní lidi, kteří to potřebují při svých cestách. “

Jak mít univerzální ikony vždy u sebe? Na papíře je to nepraktické, můžete jej rychle ztratit nebo zašpinit. Trička jsou ideální volbou. Přesvědčte se sami.

 

 
Co na tričko říkáte?

ikony2

ikony1

ikony6

 

 
ikony8

ikony9

ikony7

ikony4

 

 
ikony3

ikony5