Tohle vás zaručeně uzdraví! Když jste nachlazení nebo máte horečku, vložte si do ponožky cibuli! Zní to divně ale funguje to


V tomto ročním období můžeme na svém těle pociťovat mnohem více únavy. To vše se odráží na našem zdravotním stavu a tělo je více náchylné na různé nemoci, jako například chřipka či nachlazení. Nemocí přibývá a farmaceutické společnosti mají Vánoce, jelikož se nemoci snažíme potlačit různými chemickými léky. Proč však nevyužívat sílu a léky přírody, které nám umí pomoci mnohem víc?

Vše, co budete při nachlazení, chřipce či zvýšené teplotě potřebovat, je obyčejná cibule. O jejím různých účincích jsme již psali v

Na chodidlech se nachází více než 7 tisíc nervových zakončení, které mají účinky na různé části těla.

Vzhledem k tomu, že má cibule neuvěřitelné léčivé účinky, když si ji přiložíme na chodidla, dokáže nám pomoci při zmírnění různých bolestí, při snížení teploty či úplném odstranění nachlazení. Po přiložení ke kůži nám dokonce pomáhá čistit krev.

Vezměte tedy starou ponožku, rozřízněte cibuli a vložte si ji na noc do ponožky, kterou si obujete. Cibule bude během noci působit na vaše nervová zakončení a vaše tělo se bude pomalu, ale jistě uzdravovat. Je to běžná praxe východní medicíny ale i našich babiček a sahá až do 16. století, postupem času jsme však na ni zapomněli.

Lidé, kteří takto cibuli používají, na ni nedají dopustit. Cibule pomáhá uvolňovat toxiny v našich orgánech, zejména v játrech. Působí protizánětlivě, má antibiotické účinky a má dobré výsledky v boji proti virům.

Pokud se tedy budete někdy cítit pod psa a budete ležet v posteli s nachlazením, horečkou či chřipkou, nebojte se vyzkoušet tuto metodu, neztratíte nic, můžete jen získat.

 

 
cibula-ponozka

cibula-ponozka3

 

 
cibula-ponozka2