Úvod ZE ŽIVOTA Novinky Tímto způsobem se rozhodli bojovat proti znásilnění v Africe. Tento způsob je...

Tímto způsobem se rozhodli bojovat proti znásilnění v Africe. Tento způsob je natolik účinný, že se ním inspirují i jiné země!


Tam, kde nefungují zákony, přichází lidská vynalézavost na potrestání činů. Jak potrestat osobu, která se dopustila trestného činu, ale i přesto z toho vyjde bez trestu?

I když se to může zdát kruté, poslouží to svému účelu! Jak se říká: „oko za oko a zub za zub“.

ochrana-zen2

Rozhodli jsme se jít až do jižní Afriky, kde je akutní problém znásilnění. Podle neoficiálních údajů jsou ročně znásilněny stovky tisíc dívek a žen. S tímto počtem si neumí poradit už ani policie.

 

 
Řeč je o speciální latexové vložce, kterou nabízejí dívkám, aby si ji vložili do pochvy. Na vnitřní straně této vložky se nacházejí zoubkové háčky, které se vrazí do penisu násilníka a způsobí mu tak strašnou bolest.

ochrana-zen1

Ženy by si je neměli odstraňovat samy, vyžaduje to asistenci lékaře a kde je lékař, tam je i policie. Zatímco bude pachatel zaneprázdněn svým údem, oběť bude mít dostatek času na útěk.

Vynálezce „ozubené vagíny“ se zaměřil i na skutečnost, že tento nástroj slouží k ochraně, ale také na vzdělávání. Násilník totiž ucítí, čímž žena prochází a pak si již velmi dobře rozmyslí, jak bude jednat.

 

 
Vynález má i negativní reakce. Odborníci říkají, že tato metoda jen situaci zhorší.

ochrana-zen3

 

Co si myslíte vy? Je to vhodná pomůcka na ochranu ženy, nebo by se mělo vymyslet něco jiného?
loading...

Kam dál?