Úvod ZE ŽIVOTA Testy Test: Vyberte si mandalu, která se vám nejvíce líbí a dozvíte se...

Test: Vyberte si mandalu, která se vám nejvíce líbí a dozvíte se o sobě věci, které jste netušili!


Skončili svátky, během kterých jste nejednou museli trávit čas s lidmi, kteří vám nebyli až tak po chuti nebo jste prostě museli dělat věci, které byste raději nedělali?

Po dnech, kdy jste se museli více obětovat pro blaho rodiny jako odpočívat s nohama a knihou v rukou přichází další dávka stresu – návrat do práce.

Ať už jste novinářka, která musí pokrýt výrobní plán, účetní, zdravotní sestřička, pošťačka nebo matka v domácnosti, začíná denní stereotyp a vy si zasloužíte přestávku!

Zavřete oči, třikrát se nadechněte a vydechněte. Pokuste se zcela vyprázdnit svou mysl od všeho, co vás rozptyluje a v duchu si představte příjemné místo, kde byste se právě teď rádi nacházeli.

Pokud jste to udělali, podívejte se na obrázek níže a vyberte si svůj duchovní symbol. Tyto symboly pocházejí z různých indických náboženství, ale v globálu představují vesmír. Odbourejte se od předsudků a prostě si zkuste vybrat mandalu, která se vám zdá v tomto okamžiku nejbližší. Pak si prohlédněte výsledek.

mandali1

 

 

Mandala # 1

– Tato mandala představuje harmonii. Odkazuje na rovnováhu mezi jing a jang. Pokud vás podvědomě přitahuje tato mandala znamená to, že můžete být v nouzi a proto toužíte po harmoničtějších myšlenkách, souznění vaší mysli a těla. Stejně jako poté touží lidé kolem vás.

Mandala # 2

– Mandala číslo dvě představuje léčení. Jednotlivé body v kruhu představují kontaktní místa, která potřebují ozdravení. Tato mandala v sobě nese energii žáby. Může to pro vás znamenat, že byste se měli méně soustředit na konečný cíl svých úkolů a vaši pozornost byste měli zaměřit na aktuální situaci. Jednoduše řečeno: prožívejte to, co je tady a teď a nepřemýšlejte nad tím, jak to skončí.

Mandala # 3

– Třetí mandala představuje intuici. Pokud vás zrak podvědomě přitáhl k ní, může to znamenat, že byste věřit svému vnitřnímu hlasu a přitom být otevřený vůči světu. Mandala nese ducha sovy a trojúhelník v kruhu představuje trilogii mysli, těla a ducha.

Mandala # 4

– Pokud jste si vybrali tuto mandalu, znamená to, že brzy budete přemýšlet o vaší budoucnosti. Kterým směrem byste se měli v životě vydat? Co je pro vás nejlepší? Koule v kruhu představují synergie a zvíře, které se s touto mandalou spojuje, je bílý tygr.

Mandala # 5

– Vybrali jste si mandalu odpuštění, která se váže k vodním živlem. Hraniční kruh této mandaly představuje jakousi ochrannou přikrývku před pohybem negativního a pozitivního v prostoru uvnitř. Znamená to, že toužíte po odpuštění nejen vašemu okolí, ale i odpuštění sobě samé.

Mandala # 6

– Tato mandala představuje komunikaci. Centrální kruhy se skládají z mnoha vrstev, z nichž vyplývá něco nového. Podobně jako při komunikaci. Zvíře spojené s touto mandalou je velryba, takže pokud jste si ji vybrali, znamená to, že toužíte po komunikaci s lidmi kolem vás.

 

 

Mandala # 7

– Sedmá mandala se váže na vodní živly. Výbuchy energie uvnitř mandaly představují ty, které se spojují s kouzlem vaší vnitřní fantazie a kreativity. Tato mandala vám může naznačovat, že byste se měli přestat bát a začít projevovat svou nápaditost i v životě, nejen ve svém nitru.

Mandala # 8

– Toto je mandala lásky. Šipky směřující do středu symbolizují soustředění a harmonii. Zvíře spojené s touto mandalou je mořský koník. Mořský koník symbolizuje rozvíjení schopností vztahujících se na lásku. Pro vás to může znamenat výzvu zaměřit se na milujících lidí kolem vás a osobně jim projevit lásku.

Mandala # 9

– Devátá mandala je mandala soucitu a je řízena vzduchem. Lomený kříž značí bariéru jako armádu, která spojuje a odděluje čtyři prvky. Vysvětlení této mandaly se spojuje se slonem. Potřebujete se podívat do svého srdce a najít soucit nejen pro sebe, ale i pro lidi kolem vás. Pokud máte v současnosti nějaký nevyřešený konflikt, možná se budete muset připravit na to, že vyřešit jej může pouze soucit.

Mandala # 10

– Desátá mandala představuje sílu a také ji řídí vzduch. Sílu v této mandale představují zkřížené meče v jejím středu. Spojují se v jednom bodě a symbolizují ochranný štít. Zvíře spojené s touto mandalou je orel a ten přináší ostrý zrak a jasnost v mysli. Tato mandala mluví o vaší vnitřní potřebě ukázat vaši odvahu.

Mandala # 11

– Mandala inspirace je řízena prvkem vzduchu, což značí exploze peří v jejím nitru. Představuje výbušnou povahu inspirace. Měli byste se více soustředit na krásu kolem vás, ale i ve vašem vlastním nitru. Na oplátku můžete vy vytvořit něco krásné.

Mandala # 12

-Tato mandala představuje ochranu a v jejím středu se nachází symbol dobra. Mandala nese energii medvěda a vystihuje jeho ochranný charakter. Medvědi chrání své území, aniž by na něj vstoupil nějaký konkurent. Pokud jste si vybrali tuto mandalu, vaše srdce vám pravděpodobně říká to samé a v životě byste si měli své teritorium více chránit.

Mandala # 13

– Třináctá mandala představuje jistotu a je řízena ohněm. Jiskry uvnitř symbolizují pozornost. Mandala je spojena s lvem, a to tím, že její záře se rozplývá do všech směrů. Pokud jste si zvolili tento symbol, může to znamenat, že se budete muset zamyslet nad svým vlastním vůdčím já.

Mandala # 14

– Naučte se zaostřit svůj zrak na podstatné věci. S toto mandalou se spojuje kůň, který svou nesmírnou energii využívá k dosažení svého cíle. Vaše mysl vás vyzývá začít pracovat na vašich cílech.

 

 

Mandala # 15

– Patnáctá mandala je mandalou transformace. Pokud jste si ji vybrali, může to svědčit o vaší potřebě změnit ve svém životě určité skutečnosti a připravit se na posun. Tato mandala se spojuje s hadem. Had dokáže plynule svrhnout starou kůži a jít aniž by se ohlédl dál.

Mandala # 16

– Mandala řízená ohněm představuje příležitost. Navigační kolečko ve středu mandaly reprezentuje mnoho příležitostí ležících u vašich nohou. Duch datle, který je nositelem této mandaly, přináší optimismus a zároveň determinismus. Tato mandala může být pro vás stimulem chopit se nové šance.

Mandala # 17

– Tato mandala představuje tvorbu. Konstrukce okvětních lístků a šipky směřující ven symbolizují kreativitu a inspiraci. Zvíře spojené s touto mandalou je orangutan. Pokud vás přitahuje tato mandala, může to být vaším vnitřním voláním po potřebě tvořivosti a sebevyjádření.

Mandala # 18

– Mandala vděčnosti zobrazuje cyklus měsíců. Objekty ve vesmíru se znají a navzájem milují. Pokud jste si zvolili tuto mandalu, může vám vaše mysl našeptávat, abyste byli laskavý.

Mandala # 19

– devatenáctá mandala nese ducha žraloka, který nám připomíná, abychom si věřili a neukazovaly svou zranitelnost. Tato mandala by měla být pro vás ukazatelem vaší potřeby přeorientovat své hodnoty a důvěřovat více svému instinktu.

Mandala # 20

– Poslední mandala představuje spojení a nese v sobě ducha vlka. Podobně jako vlci, i tato mandala symbolizuje cenné spojení, které máme v sobě s našimi blízkými. Pohání nás vpřed k společným cílem. Pokud jste si zvolili tuto mandalu, může to svědčit o vaší potřebě posílit spojení s lidmi ve vašem blízkém okolí.
loading...

Kam dál?