Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Test: vyberte si kámen a nechte se překvapit. Vaše volba vám poví...

Test: vyberte si kámen a nechte se překvapit. Vaše volba vám poví více o vaší osobnosti, než jste doposud věděli!


Který z následujících šesti kamenů vám okamžitě padl do oka? Nezapomeňte na odpověď a nechte vše na počáteční impuls. Pokud jste doteď nevěřili v podobný test, budete přesvědčeni!

Obrázek 1: Opál

Pokud jste opalista, jste osoba, pro kterou je duševní rovnováha velmi důležitá. Věcné věci pro vás nejsou na vrcholu žebříku, mnohem příjemnější jsou pro vás chvíle, kdy se těšíte zajímavým okamžikům – s přáteli, rodinou a novým zážitkům. Jste citlivá a často vzrušující povaha. Momenty, v kterých se věnujete sami sobě jsou pro vás nesmírně důležité, máte rádi dobrou knihu, divadlo nebo umění.

Všechno, co je pro vás duší, vás vzruší. Máte velmi dobře vyvinutou intuici a silný společenský pocit. Štěstí a dobrota jsou pro vás velmi cenné hodnoty.

Obrázek 2: MalachitZajímavý zelený barevný kámen vám říká, že jste pozitivně naladěná osoba. Dokonce i když neuděláte všechno tak, jak jste si naplánovali, můžete to zvládnout s lehkostí. Věříte v lepší budoucnost a zřídka očekáváte negativní výsledky. Víte, že sebedůvěra je velmi důležitá a snažíte se dělat ty nejlepší věci, které znáte. Rozhodujete se rozvážně a pečlivě zvážíte všechny možnosti. Přátelé oceňují vaši upřímnost a obrovskou sílu bojovníka. Ve skutečnosti někdy potřebujete prostor pro sebe a také znáte své slabosti. Jste člověk, kterého ostatní obdivují.

Obrázek 3: Heliolit

Heliolit, také známý jako sluneční kámen, je přesným odrazem vaší nekonečně optimistické duše. Jste energická osoba, která má řešení všech problémů. Vaši přátelé doslova čerpají vaši dobrou energii a vy jste ochotni jim kdykoliv pomoci. Ale měli byste se na chvíli zastavit. Jste pečující a ochotní. Vždy očekáváte dobrý výsledek. Víte, že všechno špatné je pro něco dobré. Jste upřímný a vaše přátelství je ohromující. Proto vás lidé milují a vaši společnost doslova vyhledávají.

Obrázek 4: ObsidianObsidian je typ vulkanického skla, který říká, že jste připraveni zvládnout jakékoli změny. Chcete co nejvíce, tak si vše užíváte plnými doušky. Máte ohromnou fantazii a tvůrčí duši. Někdy se uzavřete, ale je to jen přirozený protějšek vaší povahy. Nebojíte se vyzkoušet nové věci, protože víte, že vás vždy dostanou dál, než kde jste byli včera. V rodině jste příkladnou přítelkyní, manželkou a matkou.

Obrázek 5: Tyrkys

Tyrkys přitahuje lidi, kteří mají bezuzdnou duši. Často jste mimo pravidla a můžete vidět příležitosti tam, kde jsou  pro ostatní dveře uzavřeny. Máte tendenci ke kreativitě a vaše představivost je nekonečná. Váš šestý smysl je dokonale rozvinutý a můžete se v životě klidně spoléhat na vaši intuici. Máte zájem o věci mezi nebem a zemí, o záhady nebo o situace, které jsou pro ostatní příliš nerealistické nebo „ujeté“. Jste pozitivně naladěni a usmíváte se. Máte velmi silné společenské vnímání. Často se účastníte charitativních událostí nebo chcete pomoci slabším. Ve vaší blízkosti se každý hned oprostí od smutku nebo deprese.

Obrázek 6: Jasper

Pokud jste na první pohled zachytili tento vzácný kámen, vězte, že váš optimismus a chuť k životu jsou stejně vzácné. Nechcete mluvit o věcech, které jsou pro vás nudné. Chcete se těšit ze života a neustále hledáte nové impulsy a zážitky. Jste citlivá duše, která má romantické kořeny. Víte, jak se obětovat pro druhé a pomáhat všem, které milujete. Ale dávejte si pozor na lidi, kteří často využívají vaší dobroty. Jste dobrý člověk a vaše rodina vás považuje za upřímnou a svědomitou osobu. Odmítáte se zapojovat do intrik.
loading...

Kam dál?