Úvod ZE ŽIVOTA Testy TEST: To, jakým způsobem držíte volant v autě, o Vás vypovídá víc,...

TEST: To, jakým způsobem držíte volant v autě, o Vás vypovídá víc, než si myslíte!


Většina řidičů, zejména těch zkušených, řídí své auto téměř nevědomky, což platí i pro pozici jejich rukou při držení volantu. 

Kdo by to byl řekl, že i způsob držení rukou může prozradit něco o daném člověku. Najdeš se v těchto charakteristikách i ty?

Minimalista

Picture1-6

Snažíš se žít co nejjednodušší život. Preferuješ pár blízkých přátel před početnější společností. Neznamená to, že jsi nudný, lidé dokáží ocenit tvůj styl a to, že ze života neděláš drama.

Logik

Picture1-7

 

 
Patříš k velmi rozumným lidem. Tvá rodina na tobě oceňuje tvou spolehlivost a schopnost dělat správná rozhodnutí. Často míváš změny nálad, ale snažíš se držet je pod kontrolou.

Mírotvorce

Picture1-8

Jsi typ člověka, který neumí vystát konflikty. Pokud by si někdy měl zvýšit hlas, bylo by to jen zřídka. Neumíš snést nepřátelství mezi lidmi a problémy řešíš mírovou cestou.

Perfekcionista

Picture1-9

 

 
Při řízení umístíš své ruce přesně tak, jak tě to učili v autoškole, protože tak to má být. Tvoje motto zní: „Všechno by se mělo dělat podle správnosti“. A díky tomu si v životě i úspěšný. Ostatní lidé chtějí být jako ty.

Panikář

Picture1-10

Často bojuješ s úzkostí. Svou práci si kontroluješ i dvakrát-třikrát, aby ses přesvědčil, že je všechno v pořádku. Členové tvé rodiny se tě vždy snaží uklidnit, protože vědí, jaký úžasný člověk jsi opravdu.

Dobrodruh

Picture1-11

 

 
Dobrodružství máš v krvi, ať už je to seskok padákem, seskok z mostu, off road jízda nebo plavání se žraloky, to jsou ty pravé aktivity pro tebe. Možná, že tví nejbližší a nejdražší nesdílejí stejný životní styl jako ty, ale zato ho respektují.

Šéf

Picture1-12

Si rozený vůdce, který snadno přebírá zodpovědnost. Lidé tě považují za mentora a důvěřují ti. V práci si neustále chválen za tvé vůdčí schopnosti.

Živitel rodiny

Picture1-13

 

 
Ostatní tě mají rádi, protože cítí tvou laskavost a péči. Jsi člověk, který se těší z úspěchů svých blízkých a umíš je podpořit i v případě neúspěchu. Nechceš se ujmout vedení. Zatímco ostatní se pokoušejí bojovat s životem a měnit ho, ty ho bereš takový, jaký je.

Klidný člověk

Picture1-14

Pro tebe je typický tvůj klid. Zůstáváš klidný v každé situaci. Žiješ tak, jakoby každý den byl volným dnem a nechceš nic změnit. Tví blízcí k tobě přijdou, když si chtějí skutečně odpočinout.

Buldozer

Picture1-15

Jsi velmi zaneprázdněný člověk a nemáš čas na ty, kteří ti stojí v cestě. Tví blízcí obdivují tvou rozhodnost a ambiciózní povahu a vědí, že se vždy na tebe mohou obrátit.
loading...

Kam dál?