Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace TEST: Podívejte se na obrázky siluet a odpovězte na otázku: Na kterém...

TEST: Podívejte se na obrázky siluet a odpovězte na otázku: Na kterém z obrázků je znázorněná opravdová rodina?


Přinášíme vám test. Vašim úkolem je určit, které siluety představují skutečnou rodinu. Dobře si obrázek prohlédněte a tipněte správnou odpověď.

Říká se, že rodina je základ. Rodiče se o své narozené dítě starají, formují a provázejí nás životem. Pojem širší rodina zahrnuje nejen rodiče ale i vzdálenější příbuzné, jako tety, prarodiče atd.

V dnešním testu máme na 3 obrázcích znázorněné siluety rodin. Dobře prozkoumejte všechny detaily. A pak zkuste určit, která z obrázků znázorňuje opravdovou rodinu. Odpověď vám prozradí mnohé o vašem vnitřním světě.

Obrázek č.1

Tuto volbu zvolilo 50% dotazovaných. Ve skutečnosti se však o rodinu na tomto obrázku nejedná. Dítě drží svou babičku.

Tato volba prozrazuje, že jste citlivý a klidný člověk. Vždy upřednostňujete jiné před sebou a staráte se o blaho všech svých blízkých. Jste velmi přátelská a otevřená osobnost. Obklopují vás lidé, kteří vás obdivují a cení si vás.

Obrázek č.2

Tento obrázek zvolilo 20% dotazovaných. Opět to není správná odpověď. Když se podíváte pozorně, uvidíte, že matka na tomto obrázku je zády a odchází na druhou stranu.

Tato volba odhaluje vaše dvě velké ctnosti. Je to důvěra a stabilita. Snažíte se vždy zažehnat spory a zabránit hádkám. Všichni ve vás mají důvěru. Máte jasně určené priority, a těmi jsou rodina a partner.

Problémem pro vás jsou lidé, kteří vás využívají. Snažte se naučit říkat ne. Nejdřív to pro vás může být velmi těžké, ale postupně se obrníte. Obklopíte se postupně lidmi, kteří vás využívat nebudou a budete se cítit mnohem lépe.

Obrázek č.3

pokud jste zvolili obrázek č.3, odpověděli jste správně. Tuto odpověď správně zvolili 3 z 20 dotazovaných. Rodina je na tomto obrázku pospolu a máma s tátou v objetí. Tento obrázek připomíná šťastnou rodinu nejvíc ze všech nabízených.

Tato volba o vás odhaluje mnohé. Každý den je pro vás výzvou. Jste energický člověk. Máte silné vůdčí schopnosti. Každému umíte dobře poradit a vaši silnou stránkou je lidskost. Lidi okolo sebe přitahujete jako magnet. Máte rádi různorodost. Vyhledáváte nové kultury, lehko se učíte nové jazyky a všechno okolo je pro vás inspirující.
loading...

Kam dál?