Úvod ZDRAVÍ Tělo Tento recept je opravdový zázrak. Zbaví vás problémů s klouby za jeden...

Tento recept je opravdový zázrak. Zbaví vás problémů s klouby za jeden den!


Mnoho lidí na celém světě již zažilo hroznou bolest v jejich kloubových spojeních. Tato bolest kloubů se obvykle vyskytuje v kolenou, ramenou nebo loktech. Někteří lidé si myslí, že tato bolest vzniká jako důsledek procesu stárnutí. Ale počkejte – všichni jsme už viděli mnoho různých mladých lidí, kteří mají bolesti kloubů a to i ve věku 20 let.

Tak je proces stárnutí jediný důvod, a nebo je tam něco jiného co ještě způsobuje bolest kloubů?
Některé studie tvrdí, že k bolesti kloubů dochází v důsledku traumy, zvedání těžkých břemen, zlomenin, artritídy, reunatizmu a mnoho dalších zdravotních faktorů.

Když máte jakýkoliv typ bolesti kloubů, jste tu na správném místě! V tomto příspěvku vám ukážeme ten nejlepší domácí recept, který byl nalezený ve starých ruských lékařských knihách.
Tento lék je vyrobený z levných dostupných ingrediencí, které máte s největší pravděpodobností doma.

Na lék potřebujeme:
1 lžíci medu 
1 lžíce hořčice (nejlépe pikantní)
1 polévková lžíce soli
1 polév. lžíce jedlé sody

Postup:
Dejte všechny ingredience do mísy a smíchejte dohromady až dostanete příjemnou homogenní směs. Poté stačí směs přelít do prázdné plastové nádobky a váš lek je připravený!

Použití:
Naneste na postižené místo, přikryjte igelitovým sáčkem a obvažte například šátkem.
Ujistěte se, že šátek nemáte přitáhnutý moc silně. Nechte působit alespoň 1-2 hodiny. Metoda nejlépe aplikujte před spaním, protože klouby budou v době spánku odpočívat a nejlépe se regenerují.
loading...

Kam dál?