Úvod ZDRAVÍ Rady Tento rakouský džus zabíjí rakovinné buňky do 42 dnů. Zachránil už 45...

Tento rakouský džus zabíjí rakovinné buňky do 42 dnů. Zachránil už 45 tisíc lidí z rakoviny a dalších nemocí


Rudolf Brois je Rakušan, který celý svůj život zasvětil vývoji přírodního léku na rakovinu. Jeho výzkum trval skutečně dlouho, ale po několika letech se mu konečně podařilo vyvinout šťávu, která má při léčbě této zákeřné nemoci skutečně úžasné účinky.

Pomocí této metody podle Broisa přežilo již 45 000 lidí jen s pomocí proteinů.

Vyvinul 42 denní speciální stravovací program, který se skládá z konzumace čaje a zeleninových šťáv, jejichž hlavní složkou je červená řepa. 42 dnů stačí k tomu, aby rakovinné buňky vyhládli a zemřeli. Jeho šťáva vyrobená z ekologicky pěstované zeleniny je složena z:

Řepa (55%)

Mrkev (20%)

Celer (20%)

Brambory (3%)

Ředkvička (2%)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 
Pokud byste měli zájem připravit si tento náboj doma sami, postup je jednoduchý, všechny suroviny rozmixujete dohromady v mixéru.

Červená řepa je tradiční a dobře známý lék proti leukémii. Tato zelenina obsahuje aminokyselinu betaínovou, která má protirakovinné účinky. Pravidelná konzumace červené řepy pomáhá proti nemocem způsobeným stresem, pomáhá snížit cholesterol v krvi až o 40%.

Také má skvělé účinky při zlepšení krevního tlaku a pomáhá udržet elasticitu cév. Obsahuje i železo, které tělo čistí od doxínů. No a samozřejmě má skvělé výsledky v boji proti leukémii a mnohým tipům rakoviny.

Červená řepa je vhodná i pro těhotné ženy, protože obsahuje kyselinu listovou, která zabraňuje mnohým onemocněním novorozenců. Šťáva stimuluje játra, žlučník a zabraňuje zácpě. V kombinaci s mrkví je výborný prostředek na ledviny a žlučník.

Její léčivé vlastnosti tímto nekončí, pomáhá i při bolestech hlavy, zubů či menstruačních bolestech. Věděli jste, že červená řepa je až takový zázrak přírody?
loading...

Kam dál?