Úvod ZE ŽIVOTA Inspirace Tento psychologický TEST na základě sevření pěsti, zcela odhalí tvou osobnost, kdo...

Tento psychologický TEST na základě sevření pěsti, zcela odhalí tvou osobnost, kdo ve skutečnosti si


Už mnohokrát jsme se pokoušeli nahlédnout do našeho nitra, ale to co naše poznatky stále rozhází je právě naše tělo. Naše zvyky, gesta, pohyby a mimika nás vždy zradí, a to samé platí i o tom, jak sevřeme naše pěsti.

1. Jste skutečný altruista

Mate tendenci pomáhat lidem, i když to přináší často nepříjemnosti právě vám. Neustále usilujete o nové poznatky a zkušenosti. Jste velmi energický a trochu i netrpělivý. Lidé jako vy jsou nazýváni dobrodruzi a odvážlivci, ale zároveň nedokážou pochopit to, jak často se cítíte nervózní nebo podrážděně, a jak moc někdy potřebujete jejich ochranu a pomoc. Často přímo až zoufale potřebujete uznání a přijetí, protože často se setkáváte s lidmi, kteří zneužívají vaši laskavost. Nicméně vaše jádro Vám neumožní, abyste na lidi přímo zanevřeli. Stále cítíte potřebu bránit a chránit ty, kteří to potřebují, ale s tím rozdílem, že mate už opatrnější přístup.

2. Jste opravdu kreativní osoba

Jste otevřený a přitahují vás různé typy lidí. Vaši přátelé Vás mají rádi pro vaši upřímnost a bystrost. Jste sebevědomý a mate silný cit pro sebeúctu. Jste rychlý a pilný a to z vás dělá obojí jednak populárním mezi přáteli a také dobrým „lídrem“ v práci. Nicméně máte strach z neúspěchu, co Vás může často zastavit a odradit od vážných rozhodnutí a také to může vážně ohrozit vaše pocity. Často potřebujete souhlas a také slyšet pochvalu. Co je však nejdůležitější, nikdy nepřestanete věřit sám v sebe i když Vám nikdo neřekne, jak sté dobrý. Konec konců, je dost možné, že se často obklopíte lidmi, kteří na vás žárlí.

3. Jste neuvěřitelně okouzlující bytost

Si vtipný a výřečný, ale trochu plachý, což je důvod, proč se právě tyto vlastnosti neprojevují naplno. Z toho důvodu Vás lidé mohou považovat za málomluvný a neochotných komunikovat. Jste přemýšlivý, pedantní ale někdy od sebe vyžadujete a příliš mnoho, což vede k nadměrné úzkosti. Jste člověk s vizí a pílí, aby nikdo nenarušil Vaši vnitřní harmonii. Vaši blízcí se s Vámi cítí velmi příjemně a pohodlně. Občas se cítíte smutný, protože mate pocit, že nedokážete navázat nové známosti, zapadnout do „party“ nebo stát se osobou, jakou chcete být. Ale neberte si to příliš k srdci, vše co potřebujete je aby jste se stal o něco pružnější a přívětivější a lidé hned budou chtít s vámi navázat kontakt a ti, kteří ho přerušili obnovit.
loading...

Kam dál?