Úvod ZE ŽIVOTA Testy Tento psychologický test na základě sevřené pěsti, zcela odhalí tvou osobnost. Kdo...

Tento psychologický test na základě sevřené pěsti, zcela odhalí tvou osobnost. Kdo ve skutečnosti jsi?


Již mnohokrát jsme se pokoušeli nahlédnout do našeho nitra, ale naše poznatky stále klame naše tělo. Naše zvyky, gesta, pohyby a mimika nás vždy zradí, a totéž platí i o tom, jak svíráme naši pěst.

Jste skutečný altruista

Mate tendenci pomáhat lidem, i když Vám to přináší často nepříjemnosti. Neustále usilujete o nové poznatky a zkušenosti. Jste velmi energický a trochu i netrpělivý. Lidé jako vy jsou úžasní dobrodruzi a odvážlivci, ale zároveň nedokážou pochopit to, jak často se cítí nervózní nebo podrážděně a jak moc někdy potřebují ochranu a pomoc. Často až zoufale potřebujete uznání a přijetí, protože často se setkáváte s lidmi, kteří zneužívají vaši laskavost. Avšak vaše jádro Vám neumožní, abyste nad nimi zanevřeli. Stále cítíte potřebu bránit a chránit ty, kteří to potřebují, ale s tím rozdílem, že máte již opatrnější přístup.

Jste opravdu kreativní osoba

 

 
Jste otevření a přitahují vás různé typy lidí. Vaši přátelé Vás mají rádi pro vaši upřímnost a skvělou bystrost. Jste sebevědomí a máte silný cit pro sebeúctu. Jste rychlý a pilný a to z Vás dělá jednak populárními mezi přáteli a také dobrými „lídry“ v práci. Avšak máte strach z neúspěchu, což Vás může často zastavit a odradit od vážných rozhodnutí a také to může vážně ohrozit vaše pocity. Často potřebujete souhlas a také slyšet pochvalu. Co je však nejdůležitější, nikdy nepřestanete věřit sám v sebe i když Vám nikdo neřekne, jak sté dobří. Koneckonců, je dost možné, že se často obklopujete lidmi, kteří na vás žárlí.

Jste neuvěřitelně okouzlující bytost

Jste vtipní a výřeční, ale trochu plachý, což je důvod, proč se právě tyto vlastnosti u Vás neprojevují naplno. Z tohoto důvodu Vás lidé mohou považovat za málomluvné a neochotné komunikovat. Jste přemýšliví, pedantní ale někdy od sebe vyžadujete a příliš mnoho, což vede k úzkosti. Jste člověk s vizí a pílí. Vaši blízcí se s Vámi cítí velmi příjemně a pohodlně. Občas se cítíte smutní, protože máte pocit, že nedokážete navázat nové známosti, zapadnout do „party“ nebo stát se osobou, jakou by jste chtěli být. Ale neberte si to příliš k srdci, vše co potřebujete je, abyste se stali o něco flexibilnější a přívětivější a lidé hned budou chtít s vámi navázat kontakt a to i ti, kteří ho v minulosti přerušili.