Tento přípravek musíte mít na poličce v koupelně! Vlasy, řasy, obočí budou jako nové


Vlasy jsou jako první vystaveny negativním vlivům životního prostředí. Ať se vám to líbí, nebo ne, jejich síla se vytrácí, jsou bez lesku a co je nejhorší – začnou vypadávat.

Nezoufejte, protože vám ukážeme tajemství na dokonalé vlasy!

vlasy-pripravek1

 

 
Pravděpodobně jste již slyšeli o výhodách ricinového oleje, který je jedním z nejúčinnějších prostředků na problémy s vlasy či kůží.

Tento olej je známý pro svůj vysoký obsah omega-9 mastných kyselin, bílkovin, minerálních látek a vitamínu E. Vyživuje vlasové folikuly, stimuluje růst řas, obočí a vlasů. Olej je také bohatý na triglyceridy – nenasycené tuky, které mají omlazující vlastnosti.

Je známo, že kyselina ricinolejové pomáhá při léčbě plísní, mikrobů, různých infekcí a zabraňuje jejich vzniku.

Potřebujete:

30 kapek česnekové šťávy 40ml panthenolu 60ml ricinového oleje

Postup:

vlasy-pripravek2

 

 
Smíchejte všechny uvedené ingredience a výslednou směs vylijte do nádoby z tmavého skla – tak vydrží déle.

Aplikace:

Naneste přípravek do vlasových kořínků a vmasírujte do pokožky hlavy hodinu před mytím 3x týdně. Pro dosažení nejlepšího výsledku si vlasy obalte do celofánového sáčku a zabalte do ručníku.

Pod vlivem tepla se směs ještě lépe vstřebá do vlasů. Také ji můžete použít jako sérum na růst řas a obočí. Každý večer si to naneste na řasy a obočí pomocí kartáčku ze staré řasenky.

Už po dvou použitích si všimnete výsledky – zdravější vlasy plné lesku. O měsíc později budou pevnější a přestanou padat.

vlasy-pripravek3