Úvod ZDRAVÍ Rady Tento prastarý elixír vám pomůže pročistit cévy, zbaví vás bolesti, zvýší imunitu...

Tento prastarý elixír vám pomůže pročistit cévy, zbaví vás bolesti, zvýší imunitu a dokonce pomůže při hubnutí!


Jsme schopni udělat všechno pro to, abychom se cítily dobře. Snažíme se stravovat správně, nepřejídáme se, používáme kvalitní kosmetiku, nosíme hezké oblečení. Navíc cvičíme, chodíme na procházky do přírody a mnohé další.
Možná je pravdou, že pokud používáme jen přírodní prostředky, je i naše tělo v souladu s přírodou a cítíme se dobře. Dnes vám představíme elixír, který pochází údajně z Německa. Jedná se o směs citronu, česneku a zázvoru.

Tento elixír byste měli pít po dobu jednoho měsíce na lačný žaludek. Pročistí vám cévy, játra, sníží hladinu cholesterolu v krvi a vyrovná tlak. A pokud trpíte bolestmi hlavy, žaludku, střev, nebo pokud na vás sem tam padne depka, tento elixír vám vrátí vitalitu.

Budeme potřebovat:

2 PL nastrouhaného zázvoru

4 paličky česneku

4 velké citrony


Postup:

Citrony si dobře umyjeme. Nakrájíme na malé kousky a to i se šlupkou. Česnek si oloupeme a spolu se zázvorem a citronem dáme do mixeru. Všechno důkladně promixujeme a dáme do hrnce. Přidáme přiměřené množství vody a vaříme asi 15 minut. Na závěr necháme vychladnout, přecedíme do lahve a popíjíme měsíc každé ráno nalačno.

Doporučená dávka je 2dcl hodinu před jídlem. Můžete dochutit medem. Nápoj byste měli konzumovat 3 týdny a pak si dát týden pauzu.
loading...

Kam dál?