Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Tento obrázek způsobil velký rozruch na internetu. Asi hodinu po zveřejnění ho...

Tento obrázek způsobil velký rozruch na internetu. Asi hodinu po zveřejnění ho odstranili … PODÍVEJTE SE PROČ


Prakticky každá matka je připravena bojovat za své dítě. Mateřský instinkt je ve skutečnosti silný koktejl hormonů, zodpovědný za upevnění vztahu ke svému dítěti. Zajímavé je, že matka se neupne pouze na vlastní dítě, ale i na cizí. Krátce po porodu je matka schopna pomáhat i druhým, i v případě, že jde o jejího vlastního muže. Proto žádný rozumný člověk by neměl stát v cestě novopečené matce.

Matka šesti dětí z Missouri, Rebecca Vanosik, dokazuje, že pro ženu neexistuje pojem „cizí dítě“.

kojící-matka1

 

 
Nedávno Rebecca zveřejnila na své stránce na Facebooku historku o tom, jak ji jedna známá poprosila, aby kojila i cizí holčičku. Matka holčičky onemocněla a odvezli ji do nemocnice, holčička museli krmit z lahve.

 
Při dojímavém příběhu Rebecca Vanosik zveřejnila fotku, na které krmí kromě svého dítěte i zmíněnou holčičku.

kojící-matka2

Obrázek vyvolal pobouření na síti. Následkem čehož byl účet na Facebooku zmíněné ženy zablokovány.

kojící-matka3

Manžel Rebeccy, Anthony, napsal na své stránce, že Facebook zablokoval účet jeho ženy, přestože dělala „dobro“. To vyvolalo konflikt a poté, co příběh získal řadu obdivovatelů v médiích a na sociálních sítích, bylo konto Rebeccy opět odblokovány.

kojící-matka4

 

 
Rebecca také nebyla ticho. Později zveřejnila kritizující článek pro všechny zlomyslné: „V čm je problém? Matka dítěte šla na operaci a dítě bylo odstaveno od kojení a odkázáno na krmení z láhve. Udělala jsem to, co, myslím si, že by udělala každá milující matka. Ano, nakrmila jsem dítě cizích lidí. “

Samozřejmě, že tam byli i tací, kteří na fotografiích neviděli nic špatného a podporovaly Rebeccu v její dobrých úmyslů.

kojící-matka5

V poslední době se téma kojení na veřejných místech stává kamenem úrazu na sociálních sítích. Dalo by se říci, že se jedná o soukromou záležitost každé ženy. Co si o tom myslíš ty?

kojící-matka6
loading...

Kam dál?